English Deutsch
Prvních čtrnáct dní s Bastienem (20 x foto)
Čtvrtek, 23.listopadu 2017 17:59

BastienUtíká to jako voda a v neděli to bude čtrnáct dní co jsme si přivezli malého lucernského šikulku. Jak jsem psala, Bastien žije v rodině mého syna, který ma berňáčka Apače a švyckého kluka Hachika, kteří malého špunta ihned bez problémů přijali. K nám chodí Basťula na hlídání a seznámení s našimi dospěláky bude probíhat postupně. Samozřejmě, že od prvního dne si nejvíc porozuměl s naší Bettynkou, která je také ještě štěně. Pozorovat jejich štěněcí dovádění, se jen tak neomrzí, oba jsou prostě kouzelní. Bastien je krásný, zdravý a velmi vnímavý klučina.
V lednu se poprvé zúčastní  výstavy v Brně ve třídě štěňátek. S výstavním nácvikem mu zatím hlavičku nemotám, půjde jen o to, aby se seznámil s výstavním prostředím.
Byť se říká, že podzim je smutný, tak u nás je díky Bettynce a Bastíkovi každý den veselý.


Betty a Bastien Bastík naši lucerňáčci pořád spolu pet láhev nejlepší hračka  :) malý lump nedá Bettynce pokoj ...tak to jsi přehnal špunte ....asi uletí :) šibal s Vikuškou velká a malej :) všechny jsem utahal a nikdo si se mnou nechce hrát takto probíhalo seznámení s Hachikem Bastík a Hachiko jako strýček Fido Hachiko je za kamaráda rád Apač je nad věcí lehni Hachiko