English Deutsch
WDS Leipzig 2017 - Viki, Dante, Ingo a Ivaline - ! SVĚTOVÍ VÍTĚZOVÉ ! (20 x foto)
Pátek, 10.listopadu 2017 13:24

Světoví vítězové - Viki a DanteSVĚTOVÁ VÝSTAVA PSŮ Leipzig 2017 - Německo 9.11.2017
rozhodčí: pan Jorge Nallem (URY)
Ch HEDVIKA Lady Bardotte - V1, VDH Certificate, CACIB, BOB, SVĚTOVÁ VÍTĚZKA
Ich DANTE Lady Bardotte - V1, VDH Certificate, CACIB, BOS, SVĚTOVÝ VÍTĚZ
Jch INGO Lady Bardotte - V1, VDH Junior Certificate, BOJ, SVĚTOVÝ JUNIOR VÍTĚZ
Jch IVALINE Lady Bardotte - V1, VDH Junior Certificate, SVĚTOVÁ JUNIOR VÍTĚZKA
Jch IZZY Lady Bardotte - V1, VDH Certificate, res. CACIB
CIRA-BETTY vom Adlerjäger - Velmi nadějná1, BEST PUPPY OF BREED
CHERRY Lady Bardotte - V1, VDH Certificate, res. CACIB
Jch CHARLES Lady Bardotte - V1, VDH Cerificate


Celý rok jsme se těšili a připravovali na mimořádnou a prestižní akci, kterou byla včerejší Světová výstava v německém Lipsku s doposud rekorní účastí - přes 31 000 přihlášených psů všech plemen. Výsledky naší chovatelské stanice, jak vidíte, jsou fenomenální. Jsem nesmírně šťastná, že jsem měla možnost, na světové úrovni, spolu s majiteli našich odchovů reprezentovat  vynikajícím způsobem toto neobyčejně krásné plemeno v zastoupení - bernský, lucernský a švycký honič. Za zmínku jistě stojí, že se předvedlo celkem 12 švýcarských honičů (6 bernských, 1 lucernský a 5 švyckých) a z tohoto počtu bylo 8 zástupců z naší chovatelské stanice Lady Bardotte (2 bernští, 1 lucernský a 5 švyckých) !!!
Moje milovaná Viki titulem Světová vítězka a BOB (nejlepší představitel plemene) jen potvrdila svojí vyjímečnost, co se krásy i povahy týče.
Všem majitelům (R. Dudl - Dante, M. Řeháčková - Ingo, M. Půlpán - Ivaline, M. Feixová - Izzy, K. Clark - Cherry, M. Richtrová - Charles) z celého srdce gratuluji a velmi si vážím jejich zodpovědné prezentace naší stanice. Poděkování také patří Josefínce Šoltésové za skvělý a profesionální handling.
Jsme jeden bezvadný tým a teším se na další milá a přátelská setkání - DĚKUJI.


VIKI - takto běží Světová vítězka s Joseínou Šoltsovou Viki (Hedvika) VIKI BETTY krásný pohyb DANTE Dante s Terezkou Dudlovou INGO Ingo s Markétou Izzy Izzy Ivaline Cherry Cherry Charles Charles Izzy a Dante - běh o Světového vítěze Dante a Viki - běh o BOB část našeho vítězného týmu