English Deutsch
Život naší šťastné sedmičky :) (67 x foto)
Pondělí, 16.října 2017 15:58

....tak co Betty ? co podnikneme ? :)Uplynulé dva měsíce jsme téměř každou sobotu s Betty a Vikuškou trávili na výstavách. Výstavy však nejsou hlavní náplní jejich života, jen jsou víc vidět. Samozřejmě jsou to holky krásné, tak proč je neukázat světu a nepotěšit tak příznivce těchto vznešených psů a fandů naší stanice. Ale ta pravá krása, radost ze života a jejich nežná a veselá povaha, je to, co mi přináší tu největší radost.
Sedmička je šťastné číslo a takový je i život našich psích parťáků. Při tomto počtu by se dalo říct, že je to smečka a v té by měla platit pravidla a nějaká hierarchie. Tak tomu u nás tak není. Všichni jsou to osobnosti a každý z nich má své nezaměnitelné kouzlo. Tahle partička zkrátka svého šéfa nemá a já si tak mohu užívat jejich pohodové a bezkonfliktní soužití.
Dnes také vím, že ten "sedmý element", který naší ušaté "skládance" chyběl, je lucernička Bettynka. Betty je roztomilá, zvědavá, chytrá a tak trochu odrzlý nebojsa.

To mi také předvedla, když na rybníce poprvé uviděla kachny. Bezhlavě se vrhla do vody, v ten moment ještě neuměla plavat, takže zajela pod hladinu, naštěstí se hned vynořila a plnou parou za kačenami. Je to číslo a do všeho jde naplno.
Barunka, Dorotka a Terezka jsou již v seniorském věku, ale elán je stále neopuští. Terezka naše zasloužilá mamina, která nedávno oslavila osm let, je v neuvěřitelné koncici atletky, jak postavou tak i svými výkony. Ostatně to uvidíte na posledních fotkách, kdy na jeden odraz překonává plot, kdy se jí zamane. Plot je uvniř zahrady, takže pláchnout nemůže, je vidět, že to má jen jako zábavu.
Vyprávět bych o nich mohla dlouho, toto jsou jen útržky vztahující se k fotkám z jejich každodenního šťastného psího života Mrkající.

Betty objevila velkou louži zahájila plavbu hop tam ponorka vynoření s údivem nádech otočka plave plnou parou Viki jí raději dělá plavčíka Viki má styl i ve vodě :) Vikuška uplavaly co... Banditto je to lišák :) Barunka, Terezka a Betty Betty Betty a Banditto Barunka (10 let) Kleoša Klea a Baru lumpice Betty ...jé holky, tak na mě nekřičte :) proženu vám faldy Viki a její pověstné dlouhé rovné nohy modelky  Betty Betty a Viki se od sebe nehnou úprk tak to je celá Betty je krásná tady taky :) Betty, Viki a Terezka dračice Betty a Bany Dorotka (9,5 roku) Terezka (8 let) přepadení občas to tu vypadá jak na pardubické bodyček v trysku překulení a odplata :) únik holky bláznivý Bettynka šťastné štěně noha sem noha tam...nějak se v tom nevyznám :) je jí fajn Betty a Viki pořád spolu synchronizace v každé situaci :) koník holky Betty Betty, Viki a Terez Dorotka ty ušiska Bettynka Betty, Viki a Klea atletka Terezka Tereka hop a ostatní dobíhají skok a ostatní jen zírají :) Betty a Banny s nejoblíbenější hračkou Terezka Klea, Betty, Viki a Terez Viki, Bany a Betty naši :)