English Deutsch
Klubová výstava - Bardotte na stupních vítězů ! (45 x foto)
Pondělí, 11.září 2017 10:34

VIKI - Klubová vítězka, BOBV sobotu 9. září se konala ve Vysočanech Klubová výstava KCHŠH. Té se zúčastnilo celkem 30 švýcarských honičů, z toho 21 bernských, 1 lucernský a 8 švyckých. Výstavu posuzovala vážená mezinárodní rozhodčí paní Věra Dvořáková, která plemeno velmi dobře zná, její posuzování mělo skutečně proesionální úroveň.
Výstava byla pro nás opět mimořádně úspěná. Naše milovaná Viki se ten den stala již podruhé Klubovou vítězkou a zároveň nejkrásnější představitelkou švyckých honičů - BOB ! Její starší bratr Dante získal rovněž titul Klubový vítěz již potřetí + BOS a naše velká naděje Ingo obdržel titul Klubový vítěz mladých + BOJ. Výborná ocenění dostali i další zástupci naší stanice Ivaline, Hachiko, Izzy a bernští kluci Geronimo s Charlesem. Na závěr se předvedla naše plně obsazená chovatelská skupina švyckých honičů, kde paní rozhodčí ocenila jejich nepřehlédnutelnou vyrovnanost v typu.


Po tříleté pauze se výstavy ve třídě čestné zúčastnil náš Banditto. Právě jemu v roce 2013 paní rozhodčí Věra Dvořáková udělila titul BIS KV a mě moc potěšilo, že si jej z výstav pamatovala a na jeho adresu pronesla, jsi tady nej, měl si jít do konkurence. Vzhledem k tomu, že Banditto měl na výstavě svoje potomky, tak jsme konkurovat nechtěli. Letošní ocenění BIS právem získal nádherný pes Collin Aurita Kitta - syn našeho Banditty. Otec tak předal žezlo. Ano vítězství jsou příjemná a jako chovatelka jsem nesmírně šťastná. Výstavy jsou však pro nás také jedinečnou možností setkání, milého a přátelského popovídání si s našimi bezvadnými majiteli našich štěňat. Ohromnou radost jsem měla ze setkaní Alex a její Ivy, která neváhala jet 500 km z Německa, aby se s námi se všemi setkala. Fandit nám přijela i Inés z Mostu a tak se zde setkalo 5 štěňat z vrhu "I". Celkem se "bardoťáků" sešlo 11, a že bylo veselo, tak o tom není pochyb. Z výstavy jsme si odváželi spoustu nezapomenutelných zážitku a já i malý karambol. Při předvádění mojí lucerničky Bettynky jsem v běhu nešťastně šlápla do výmolu a v tu chvíli byl pro mě konec předvádění. Naštěstí na výstavě byla přítomná Josefínka Šoltésová, která občas naše pejsky předvádí a celou situaci ihned vyřešila, za což jí moc děkuji.
Poděkování patří i výboru KCHŠH za perfektní organizaci a průběh výstavy. Všem našim šťastným majitelům moc a moc gratuluji a děkuji za vynikající prezentaci naši stanice.

švycký honič 
1. MÍSTO CHOVATELSKÁ STANICE
tř. vítězů - Ch HEDVIKA Lady Bardotte - V1, CAC, Klubový vítěz, BOB
tř. vítězů - Ich DANTE Lady Bardotte - V1, CAC, Klubový vítěz, BOS
tř. mladých - INGO Lady Bardotte - V1, CAJC, Klubový vítěz ml., BOJ, splnil podmínky pro titul ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION
tř. mladých - IVALINE Lady Bardotte - V1, CAJC, Klubový vítěz ml., splnila podmínky pro titul ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION
tř. otevřená - HACHIKO Lady Bardotte - V2, res. CAC
tř.mladých - IZZY Lady Bardotte - V2
bernský honič
tř. čestná - Ich BANDITTO Lady Bardotte - V1
tř. otevřená - Jch GERONIMO Lady Bardotte - V1, CAC
mezitřída -Jch CHARLES Lady Bardotte - V1, CAC
lucernský honič
dorost - CIRA-BETTY vom Adlerjäger - Velmi nadějná 1, Nejlepší dorost KV
bernský honič - potomci našeho Banditty
tř. pracovní - COLLIN Auritta Kitta - V1, CAC, Klubový vítěz, BOB, BIS
tř. vítězů - Ch DIANA Lady Dorotte - V1, CAC, Klubový vítěz, BOS
tř. vítězů - Ch DEEOGEE Lady Dorotte - V1, CAC

VIKI VIKI Banditto Banditto Banditto (6,5 let) BANDITTO CHARLES GERONIMO GERONIMO GERONIMO CHARLES CHARLES moje Bettynka Betty - VN 1 BETTYNKA DANTE DANTE IZZY bráškové INGO HACHIKO HACHIKO IVALINE BARDOŤÁCI NAŠI VÍTĚZOVÉ běh naší vítězné skupiny 1. místo chovatelská skupina Lady Bardotte naši o BOB Collin a Viki o BIS naše trofeje Collin Diana Deeogee vítězní psi- Charles a Geronimo (matka Klea), Collin a Deeogee (otec Banditto) DANTE IZZY CHARLES INGO GERONIMO GERONIMO INÉS (Ellis) a IVA IVA ALEX a její IVA CHARLES a IVALINE ČESTNÁ PŘEHLÍDKA BETTY a IVA SETKÁNÍ SOUROZENCŮ