English Deutsch
Velký výstavní víkend napříč Evropou - Slovensko, Rakousko a Finsko (25 x foto)
Úterý, 22.srpna 2017 11:59

paní rozhodčí Věra Dvořáková - Viki BOBTento uplynulý víkend se naši švyčtí, bernští a lucernští honiči s úspěchem, jak už je zvykem, předvedli ve třech evropských státech současně. Viki a Dante si rozšířili svojí sbírku šampionátů. Viki se ve svých pouhých 28. měsících stala Mezinárodní výstavní šampionkou - C.I.E. a Dante se stal Rakouským grand šampionem. V současné době jsou oba nejúspěšnějšími švyckými honiči u nás i v zahraničí.
Výstavní premieru má za sebou náš benjamínek lucernička Bettynka. Byla jsem v úžasu s jakou lehkostí bez nejmenšího náznaku stresu zvládla dvoudenní výstavní kolotoč. K mé veliké radosti se v kruhu předvedla s roztomilou suverenitou, jako ostřílený výstavní matador. Její posudky jsou krásné, obsáhlé a bez jediné výtky.


Celé dva dny v Bratislavě jsme se dobře bavili s našimi nejbližžšími přáteli, Martinkou, Lukášem a jejich Geronimem, Katarínou s Fredericem a kamrádkou Dášou, která nám pořídila tyto krásné fotky. Na tyto dva dny budeme rádi dlouho vzpomínat. Jako chovatelka mám nesmírnou radost a všem našim šťastným majitelům srdečně gratuluji.

DUO CACIB BRATISLAVA 19.-20.8.2017
rozhodčí: 1.den - paní Hana Ahrens (AT) / 2.den - paní Věra Dvořáková
Ch HEDVIKA Lady Bardotte - 2 x V1, 2 x CAC, 2 x CACIB, BOS, BOB
CIRA-BETTY vom Adlerjäger - 2 x VELMI NADĚJNÁ 1
Jch GERONIMO Lady Bardotte - 2 x V1, 2 x CAC, 2 x CACIB

DUO CACIB INNSBRUCK 19.-20.8.2017
rozhodčí: 1.den - MVDr Vladimír Piskay (SK) / 2.den - paní Viera Staviarská (SK)
Ich DANTE Lady Bardotte - 2 x V1, 2 x CACA, 2 x CACIB, 2 x BOB, Alpensieger, BIG 4. místo

KUOVOLA DOG SHOW FINSKO 19.8.2017
FABIENNE Lady Bardotte - CQ 1, BOB


VIKI (Hedvika) BETTY BETTY GERONIMO GERONIMO DANTE DANTE DANTE FABIENNE Bardoťáci v Bratislavě - VIKI, BETTY, GERONIMO a FREDERIC VIKI....nejsem pes, jsem holčička :) GERONIMO GERONIMO Bettynka se líbila pršelo nám, ale bylo fajn Betty a Viki holky moje Martinka a její Geronimo správná dvojka Betty a Luky bude oslava :) s kamarádkou Dášou koupačka na Zlatých pískách švýcarské trio Katarína a její Ňufo - čistá láska