English Deutsch
Charlesova výstavní krasojízda - JBIG 1 a BIG 4 ! (24 X foto)
Pondělí, 17.července 2017 06:26

CHARLES Lady Bardotte V sobotu 15. července se v Mladé Boleslavi konala Národní výstava psů. Té se za naší stanici zúčastnili bernský honič Charles a švycký honič Ingo. Na výstavách se už nějaký ten rok pohybuji, ale to co se povedlo Monice Richtrové se svým Charlesem nepamatuji. V jeden den se totiž Charles v závěrečných soutěžích postavil na "bednu" rovnou dvakrát. Stal se nejkrásnějším juniorem VI. skupiny FCI a následně čtvrtým nejlepším jedincem v přehlídce vítězů plemen této skupiny. Tímto také splnil podmínky pro udělení titulů Český junior šampion a Klubový junior šampion.


rozhodčí - pan Miroslav Václavík / závěrečný kruh - pan Petr Řehánek
CHARLES Lady Bardotte - V1, CAJC, BOJ, BOB, 1. místo JBIG, 4. místo BIG
INGO Lady Bardotte - V1Charles je skutečně překrásný pes, kterému není co vytknout. Je obdivuhodné, jak při takovém výstavním maratonu udržel, jako mladý pes koncentraci a v klidu si kráčel pro vítězství. To svědčí o jeho vyrovnané a milé povaze. K tomuto úžasnému výsledku Monice a Čárlíkovi z celého srdce gratuluji a děkuji za vynikající prezentaci naší stanice. Samozřejmě, že gratulace patří i Ingovi, který občas nechce ukázat zoubky, ale všechno chce svůj čas, je to krásný pes.


CHARELS - 1. místo JBIG CHARLES - 4.místo BIG Charles - závěrečné soutěže závěrečné soutěže Charles - finále běh o BOD  o BOD Charles BOJ a BOB posuzování v kruhu posuzování Charles a Arin před výstavou Monika a její kluci Čárlík a Arinek Čárlíkovo trofeje on to ví :) krásný kluk na výstavišti naši kluci - Ingo a Charles šťastní odcházejí z výstaviště skvělý den Ingo Ingo