English Deutsch
Kleonce se narodil chlapeček Jack - 8.7.2017
Neděle, 09.července 2017 07:16

Včera hodinu po půlnoci se naší Kleonce narodilo jedno štěňátko, překrásný klučík s velkou porodní váhou 605 g. I když to bylo malé slůně, Kleonka jej zvládla porodit rychle a bez problémů. Takže maminka i štěňátko jsou v naprostém pořádku a za to jsem nesmírně šťatsná.
Celé toto těhotenství byla pro mě nová zkušenost. Podle vyšetření ultrazvukem jsme čeklali štěňátek více. Tři hodiny po porodu Jacka se nic nedělo, Kleonka se najedla a oči měla jen pro svůj poklad. Pak nastaly slabé kontrakce, ale žádné další štěňátko se nerodilo. Nad ránem jsem tedy rachle odjela na kliniku, kde paní doktorka provedla rentgen. Na snímku však žádné štěně nebylo. Říkám, že to není možné, že jsem cítila pohyby na obou stranách, že cítím pohmatem bouli. Udělalo se tedy ještě sono a nic. Ta boule bylo veliké lůžko. Těhotenství probíhalo pohodově, žádný náznak vstřebávání plodů a Kleoša byla ve skvěké kondici. Nemá cenu tedy spekulovat co a jak a proč - je to prostě příroda.
Měli jsme zadaných šest štěňátek, štěstí se tedy usmálo na Markétu, která bude svému vytouženému chlapečkovi říkat Brit.
Zájemci o naše štěňátka nemusí věšet hlavu. Po našem Bandittovi jsou momentálně k dispozici fenka a pejsek v chs Z Hůrky Svatojánské a za necelé dva měsíce se narodí štěňátka v chs Aurita Kitta. Děkuji všem zájemcům za trpělivost při čekání na štěňátko, jistě se na ně štěstí již brzy usměje.


Jack Lady Bardotte alias Brit Jack něžná Klea a její Jack Klea a její obřík :)