English Deutsch
Speciální výstava KCHŠH - ! ABSOLUTNÍ VÍTĚZSTVÍ BIS ! (34 x foto)
Pondělí, 19.června 2017 07:32

absolutní vítěz DANTE LADY BARDOTTE - BISV sobotu 17.6.2017 se v Náměšti na Hané konala Speciální výstava KCHŠH a zároveň Oblastní výstava všech plemen s mezinárodní účastí. Posuzování se zhostila mezinárodní rozhodčí paní Stanislava Janická, která dříve chovala bernské honiče a dalo se tedy tušit, že její posuzování bude mít profesionální úroveň, což se samozřejmě potvrdilo. Na tuto výstavu byl přihlášen rekordní počet 44 švýcarských honičů, z toho 27 bernských a 17 švyckých.
V hlavě mám stále mnoho silných a krásných emočních zážitků a tak přemýšlím odkud začít, ale tentokrát začnu od konce a to závěrečnými soutěžemi o nejlepší chovatelskou skupinu. Této soutěže se, jako jediná za švýcarské honiče, zúčastnila naše stanice Lady Bardotte a to tak, že jsme vyslali skupiny rovnou dvě !!!

Za bernské honiče se představili Geronimo, Ginette a Charles, děti naší Kleonky, která právě očekává štěňátka a za švycké honiče Dante, Ingo, Ionasch a Ivaline, děti Terezky, která se této výstavy rovněž účastnila. Senzační 2. místo obsadili naši berňáčci ! Přiznám se, že jako chovatelku, při pohledu na naše dvě skupiny krásných psů, přes obrovskou radost, mě přemáhalo dojetí.
Dalším nezapomenutelnm momentem bylo absolutní vítězství našeho v současné době nejlepšího švyckého honiče Danteho. Viki, naše želízko v ohni, se bohužel výstavy zúčastnit nemohla neboť právě hárá a pravidla vystavování jsou jasně daná. Bylo mi to líto, ale musela zůstat doma. Její starší bratr Dante však barvy naší stanice hájil naprosto bravurně, nezaváhal a došel si pro titul nejvyšší BIS - nejkrásnější jedinec výstavy
Vynikajících výsledků dosáhli i naši mladí, Ingo ocenění CAJC a Ivaline s Charlesem oba BOJ. K mé radosti se Charles v závěrečných soutěžích dostal do úžšího výběru šesti jedinců o nejlepšího mladého psa.
A teď ještě jedna třešnička z několika třešniček našeho výstavního dortu. Moje milovaná Terezka se poprvé představila ve třídě veteránů, což není nic neobvyklého, ale krásný pocit byl, když se ve skvělé kondici postavila v kruhu bok po boku se svými dětmi. Málokdo by věřil, že tato elegantní, stále půvabná fenka, přivedla na svět díky svým rekordním vrhům 44 štěňátek, která dál rozdávají radost svým majitelům jako ona nám. Z kruhu hrdě odkráčela s pohárem a titulem BOV.                                            Byť naše Vikuška nebyla přítomna, tak "neodešla" s prázdnou. V doprovodu její maminky Terezky jsem si převzala její pohár a diplom za titul Klubová šampionka 2017.
Z předchozích řádků je tedy jasné, že na tuto úspěšnou výstavu, já i šťastní páníčci našich odchovánků, budeme dlouho dlouho vzpomínat. Byla to veliká radost umocněná vřelými setkáními, veselou náladou, zkrátka takový "bardoťácký" happening.
Všem majitelům z celého srdce gratuluji a mnohokrát děkuji za svědomitou přípravu a skvělou prezentaci naší stanice. Děcka naše ušatá, držím vám palce JDĚTE DÁL Smějící se.

švycký honič
**********
Ich DANTE Lady Bardotte - V1, CAC, BOB, Vítěz spec. výstavy, BIS (maj. R. Dudl)
IVALINE Lady Bardotte - V1, CAJC, BOJ, Vítězka spec. výstavy ml. (maj. M. Půlpán)
INGO Lady Bardotte - V1, CAJC (maj. M. Řeháčková)
IONASCH Lady Bardotte - V2 (maj. pan Bobko)
Ich AMARENA des gorges de la Lizerne - Terezka - V1, BOV
bernský honič
**********
CHARLES Lady Bardotte - V1, CAJC, BOJ, Vítěz spec. výstavy ml. (maj. M. Richtrová) 
GINETTE Lady Bardotte - V4 - úspěšná bonitace (maj. E. Weisgärberová)
GERONIMO Lady Bardotte - VD 3 (maj. M. Tomášková)

foto z průběhu celé výstavy ZDE 

.... CHARLES GERONIMO GERONIMO GINETTE GINETTE INGO INGO IONASCH IONASCH BRÁŠKOVÉ BRÁŠKOVÉ DANTE DANTE Dante s paní rozhodčí Stanislavou Janickou a Radka a Terezka Dudlovi IVALINE IVALINE moje Terezka TEREZKA -Amarena des gorges de la Lizerne bardoťáci v kruhu vzadu Terezka a její děti DANTE - BIS bardoťáci (chybí berňáci někam se zatoulali) švycká skupina - závěrečné soutěže bernská skupina - závěrečné soutěže berňáčci v pohybu naši vítězové Terezka - závěrečné soutěže veteráni Charles - závěrečné soutěže bylo to moc prima na propagačních plakátech výstavy- portrét naší Viki (třetí vlevo) zlatíčko Vikuška její pohár a diplom