English Deutsch
První tři týdny s Bettynkou (39 x foto)
Pondělí, 29.května 2017 17:29

BettynkaJiž tři týdny nám dělá radost úžasné štěňátko lucernského honiče, naše miloučká Bettynka. Nadšení nepanuje jen u nás dvounožců, ale i celá ušatá partička s novým rozdováděným elementem ožila. Mile mě překvapilo, že i naše dvě seniorky Barunka s Dorotkou, neodolaly kouzlu malé pokušitelky a samy jí vybízejí k hrátkám. I když jsou mezi našimi pejsky již velké věkové rozdíly (Barunka 10 let, Dorotka 9 let, Terezka 8 let, Banditto 6 let, Kleonka 5 let, Vikuška 2 roky a Betty 3 měsíce), tak jejich soužití je zcela harmonické, díky jejich přátelským a vyrovným povahám. 
Jinak náš benjamínek Bettynka roste jako z vody, dnes nám váha ukázala 12,6 kg a výška v kohoutku se posunula na 44 cm. Dnes také naše uličnice ztratila první dva zoubky, takže přidáme do krmení vápník, aby nám nové narostly jako perličky.
Bettynka je prostě naše veliká radost a já si užívám takovou malou psí mateřskou dovolenou.
Betty s Dorotkou Bany, Dorka, Viki a Betty blázínci sprint - Bany, Viki a Dorka jsou šťastní osvěžení ve vedrech kde mám pacinku ? :) s Vikuškou jedna bez druhé ani krok moje lásky ušaté můj Bany :) Terezka v chládku Banditto Dorotka Bettynka Betty malá kráska Banditto a Betty Dorotka...tak pojď, budeme si hrát Dorotka zlatá Dorotka brouček parťáci porada, jak ulovit Vikuši start správná honička honičů :) Betty a Viki Baruška neodolala malé pokušitelce ulovila hada teď zase Baruška had zatím drží - Bany s Vikuší se jej hodlají roztrhnout vejpůl :) Betty jim jde na pomoc a had stále drží :) Betty s úlovkem chvilka klidu opravdu jen chvilka :) utahaná jako štěně :)