English Deutsch
MVP Litoměřice 20.5.2017 - VIKI GRAND ŠAMPION ČR ! (14 x foto)
Neděle, 21.května 2017 06:28

VIKIVýstavu od výstavy potvrzuje moje překrásná Vikuška, že zde máme skutečně výjimečnou fenku švyckého honiče. Rozhodčí ji označují jako ušlechtilou, elegantní a ve všech aspektech jako plně odpovídající plemennému typu. Nejen že ji chválí v kruhu, ale rádi si o ní popovídají i po skončení posuzování a všímají si i její neobyčejně milé povahy. Nejinak tomu bylo i včera na mezinárodní výstavě v Litoměřicích, kde švýcarské honiče posuzoval pan rozhodčí František Šimek. Ten jí bez váhání udělil titul BOB - vítězka plemene a naše Viki se ten den stala GRAND ŠAMPIONKOU ČR !
Ch HEDVIKA Lady Bardotte (Viki) - V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB
Naši stanici také prezentovali Damian ve třídě otevřené, Izzy a Ingo ve třídě mladých. Damian a Izzy si odnesli známku velmi dobrý 1.

Bohužel Ingo nechtěl ukázat zuby, panu rozhodčímu se moc líbil a tak mu dal druhou šanci, ale Ingo zuby stejně neukázal a tak jak nařizují regule, byl vyloučen z posuzování.
Majitelům děkuji za prezentaci a těším se na další setkání.


moje Vikuška VIKI VIKI VIKI  - závěrečné soutěže Viki s handlerkou Josefínou Šoltésovou Ingo a Izzy Izzy Damian ...jak pravil pan rozhodčí VD za blahobytnou kondici :) lzzy s Vikuškou po výstavě lzzy a Viki výstavu si mládež užívala :) bez komentáře :))))) Viki, Ingo, Izzy a Damian se nám někam zatoulal :)