English Deutsch
! MIMOŘÁDNÁ UDÁLOST - NOVÝ ČLEN NAŠÍ RODINY !
Pondělí, 08.května 2017 06:28

Cira - Betty Adlerjäger - můj splněný senS nesmírnou radostí, která se slovy nedá ani popsat, Vám všem představuji nového člena naší rodiny, holčičku luzernského honiče, která se jmenuje CIRA - BETTY ADLERJÄGER.
Sedm let jsem myšlenky na ní nosila v hlavě a rok a půl jsem na svoje vytoužené štěňátko čekala. Bettynka, jak jí budeme doma říkat, se narodila v Německu v renomované stanici Adlerjäger u váženého chovatele pana Simona Ramppa, který luzernské honiče chová již 20 let.
Velmi si vážím jeho rozhodnutí, stát se majitelkou jednoho z jeho štěňátek. Celý vrh 4 pejsci a 2 fenky byl v podstatě ještě před narozením zadaný. Tři štěňátka odjíždí do země původu do Švýcarska a naše překrásná Betty je momentálně jediným luzernským honičem v České republice.
Přivítání u pana chovatele Ramppa bylo velmi srdečné a jako dárek jsme dostali CD, na kterém je v jedné hodině zaznamenaná celá historie jeho úspěšného chovu. Výběr štěňátka jsem nechala na něm a pan Rampp mi vybral štěňátko mých snů.


Po příjezdu domů nás bouřlivě a radostně přivítala naše smečka a jakoby cíítila moje štěstí, dala mi najevo, že Bettynku vezmou do party. Především Vikuška je z nové kamarádky nadšená.
Jsem šťastná, mám báječnou rodinu, která mi umožňuje žít můj velký psí sen.
Z celého srdce bych také chtěla poděkovat mým kamarádkám Radce Dudlové a Alex Kruppe, které  se mnou poslední měsíce vše prožvaly a k mému štěstí dopomohly - je to dar mít takové přátele.
Vítej tedy doma moje milá Bettynko !


BETTYNKA moje štěstí první seznámení Bettynka ušatice moje Betty s Vikuškou Bettynka Betty a její sourozenci s maminkou Aika Galiko Aika Betty otec Bettynky - Alfonso vom oberen Stadtwald matka - Aika Galiko