English Deutsch
MVP České Budějovice 22.4.2017 - další výstavní úspěchy (18 x foto)
Pondělí, 24.dubna 2017 08:32

Charles Lady Bardotte - BOJ nejlepší mladý jedinecNa tuto výstavu budeme mít opět krásné vzpomínky, sešla se nás prima parta páníčků štěňátek z Bardotte. Viki se opět předvedla, jak už je u ní zvykem s elegancí jí vlastní a stala se vítězkou plemene - BOB. O veliké a milé překvapení se postaral Kleonky syn Charles, který vzbudil zaslouženou pozornost svým naprosto bezchybným předvedením a právem se stal nejlepším mladým jedincem - BOJ. Vyrostl  něj nádherný pes. Výstavu posuzovala paní rozhodčí Stanislava Janická, která plemeno švycarských honičů velmi dobře zná.
Radost nám také udělala naše švycká mládež Ingo a Ivaline, na kterých je poznat, že výstavní trénink nezanedbávají, ale samozřejmě je stále co zlepšovat.
Na výstavě se skvěle předvedli také Deeogee a Diana Lady Dorotte - syn a dcera našeho Banditty. Oba dva ten den splnili podmínky chovnosti, takže Banditto může být na svoje potomky hrdý.
Všem majitelům moc gratuluji a přeji další úspěchy. Naši švyčtí a bernští odchovánci mi opět udělali velikou radost.HEDVIKA Lady Bardotte - V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB
IVALINE Lady Bardotte - Velmi nadějná 1
INGO Lady Bardotte - Velmi nadějný 1
CHARLES Lady Bardotte - V1, CAJC, BOJ
DEEOGEE Lady Dorotte - V1, CAC, CAC MKU, CACIB
DIANA Lady Dorotte - V1, CAC, res. CACIB 

VIKI (Hedvika LB) VIKI VIKI VIKI Viki závěrečné soutěže CHARLES CHARLES CHARLES INGO INGO IVALINE IVALINE DEEOGEE DEEOGEE DIANA DIANA CHARLES CHARLES