English Deutsch
MVP Praha - Viki BIG 4. místo ! (24 x foto)
Neděle, 16.dubna 2017 14:22

pj
rozhodčí kruh - pan Otakar Vondrouš / závěrečné soutěže - pan Petr Řehánek
Ch HEDVIKA Lady Bardotte (Viki) - V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB - Vítězka Prahy, BIG 4. místo
INGO Lady Bardotte - Velmi nadějný 2
IZZY Lady Bardotte - Velmi nadějný 1
IANINE Lady Bardotte - Velmi nadějná 1
DEEOGEE Lady Dorotte (syn Banditty) - V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOS 

Co dodat? I tato mezinárodní výstava byla pro "bardoťáky" ve znamení vynikajících výsledků. O ten nejkrásnější se postarala moje Vikuška, která si se mnou vyběhala BOBíka a v závěrečných soutěžích jí naše šikovná handlerka Josefína Šoltésová dovedla na stupně vítězů.


O nic menší radost mi však udělalo setkání s našimi švyckými štěňátky Izzym, Ingem a Ianine, kteří ve třídě dorostu obdrželi známku Velmi nadějný/á s moc hezkými posudky. I když jsou to ještě rozpustilá štěnda, tak je vidět, že doma trénují a v kruhu se snaží a nebojí - jen tak dál, držím vám palce !
Majitelům gratuluji k prvním úspěchům a děkuji za pěknou prezentaci naší stanice. 
Zajímavost na závěr: Během šesti týdnů se naši švyčtí potomci Viki, Dante a bernští Geronimo a Collin Aurita Kitta umístili 5 x ve finálových soutěžích s oceněním BIG a to na mezinrodní úrovni v Čechách, Rakousku, Německu a na Slovensku. To je pro mě, jako chovatelku, radostné a příjemné zjištění Usmívající se.

Viki na stupních vítězů Viki a její pověstný  postoj v předkruhu s panem rozhodčím Otakarem Vondroušem Viki Viki Izzy nastupuje do kruhu v pohybu Izzy v postoji Ingo v pohybu Ingo Ingo bráškové Ingo a Izzy Josefína a Markéta - slušelo jim to Ianine v postoji (bohužel v pohybu fotky nemáme) Ianine (Janinka) je podobná mami Terezce Deeogee - šikovný synek Banditty setkání se štěňátky :) švycká rodinka Bardotte - máme moc prima páníčky Vikuška Ingo a Viki Izzy a Ianine