English Deutsch
Navštívil nás Geronimo (22 x foto)
Neděle, 26.března 2017 15:12

GeronimoV pátek k nám zavítala moc milá návštěva. Martinka s Lukášem jsou šťastnými majiteli Kleončina synka Geronima. Ten den měli k nám na sever pracovní cestu a tak jsme témě celý den prožili spolu a s našimi pejsany. Po příjezdu bylo jasné, že Kleoša svého klučinu poznala a zdálo se, že i Geronimo ví, kam se vrátil. Největší nadšení z parťáka na blbinky projevovala samozřejmě Viki, což už se tak úplně nedá říct o Bandittovi, který přítomnost konkurenta "komentoval" zpoza plotu a vysvětloval mu, že ty holky patří jen jemu, jinak bude mazec. Zkrátka byla legrace a bylo nám všem spolu moc dobře.
P. S.: Díky Marti a Luky za krásný pátek Smějící se 
Můj postřeh: Geronimo je milý, hravý, veselý, svobodomyslný, zároveň vychovaný a poslušný - prostě fajn pes s překrásnou hlavou a výrazem šibala. 


Viki a Geronimo GERONIMO skokan, aportér - miluje míky ty jeho oči..... Geronimo a Vikuš koukáš jak jsem vyrostla - co ? :) je to vtipálek a taky hračička krásný kluk Ti dva se od sebe nehnuli ani na krok pořád akce mami Klea a její dítko mami Klea a jeho babička Dorotka Klea, Geronimo, Viki, Dorka a Baru zase tančí :) psí láska co dodat :) prostě ti dva babi Dorka domlouvá vnoučkovi a tady zase Banditto na všechno dohlíží babi Dorotka