English Deutsch
Jaro přichází (24 x foto)
Pondělí, 13.března 2017 18:55

Terezka s Dorotkou a jejich děti Viki s KleošouNejdřív jsme čekali na první vločky a nyní zase na první jarní paprsky. O honičích je známo, že milují teplo, a tak jakmile je venku příjemně, s nadšením se vyvalují na dece. Pozorovat při tom jejich bezednou škálu psích kousků, se nikdy neomrzí. Hlavním aktérem, který rozdovádí celou smečku, je bez pochyby vždycky Viki. Za měsíc jí budou již dva roky, ale duší je to ještě štěně.
Každé jaro se také těšíme na příchod štěňátek. Je březen a to je čas, kdy by měla hárat naše Kleoša. Já i budoucí páníčci Kleončiných štěňátek na tento den netrpělivě čekáme, tak doufám, že nás Klea nebude dlouho napínat a příroda co nevidět zavelí Mrkající.

 

někdy se Viki i na hlavu staví, aby Kleošu rozdováděla :) Klea a Viki neutíkej Viki je hodně přesvědčivá :) zákus :) Vikuš Baru si myslí své a Vikuš si vystačí i sama Viki a Baru komediantka Viki Vikuška její mami Terezka....po kom to to dítě má ? :) Terezka Klea, Viki a Bany Banditto Banditto pohoda je jim fajn Terezka Terezka, Baru a Bany Viki a Klea Viki Viki