English Deutsch
NVP Bratislava 19.2.2017 - Viki a Geronimo BOB ! (12 x foto)
Pondělí, 20.února 2017 09:17

Viki, Geronimo a HachikoPro naší chovatelskou stanici opět vydařená výstava Usmívající se
švycký honič - rozhodčí: Ing. Leoš Jančík
Ch HEDVIKA Lady Bardotte - V1, CAC, Vítěz Slovenska, BOB - vítěz plemene
HACHIKO Lady Bardotte - V1 (maj. H. Plháková)
bernský honič - rozhodčí: MVDr Vladimír Piskay
GERONIMO Lady Bardotte - V1, CAC, Vítěz Slovenska, BOB - vítěz plemene (maj. M. Tomášková)Z výsledků je jasné, že se našim Bardoťákům dařilo. Vikušku výstavy baví, pan rozhodčí ocenil její vyrovnanou a milou povahu, konstatoval, že je to velmi krásná fenka, vystavil jí obsáhlý pochvalný posudek a udělil jí  titul  - Vítěz plemene BOB. Snad ještě větší radost mi tentokrát udělal náš bernský klučina Geronimo, který se předvedl ve vedejším kruhu, takže jsem měla možnost jej sledovat. Po velmi pěkném předvedení odkráčel z kruhu stejně jako Viki s titulem BOB. Náš milý Hachiko byl na výstavě teprve potřetí, pan rozhodčí jej pochválil, že je to pěkný pes, ale vzhledem k nedostatkům v předvedení mu známku výbornou dal, ale na titul to bude až se lépe předvede. Měl pravdu, Hachiko musí trénovat.
Z výstavy jsme si odnesli samé příjemné zážitky a ještě jednou moc gratulujeme Martince a Lukášovi ke krásnému úspěchu s Geronimem.

VIKI (Hedvika) VIKI Rozhodčím se pohyb Vikušky vždy moc líbí elegance v pohybu Hachiko Hachiko vítěz Geronimo Geronimo Martinka a Geronimo Geronimo sourozenci - Viki a Hachiko