English Deutsch
Pohodový a šťastný život naší partičky (42 x foto)
Pondělí, 13.února 2017 12:19

rej tlapekDíky tomu, že v podstatě pracuji z domova, tak mám to štěstí, že můžu se svojí milovanou partičkou trávit téměř celé dny. Neuniknou mi tak jejich psí rodinné příběhy, díky nimž je u nás stále veselo. A protože mám foťák většinou po ruce, podaří se mi i malý foto příběh nafotit. Ten poslední by se dal nazvat "Matky v akci "
Vikuše je dítko stále rozverné a rozpustilé a čas od času si na svojí mami Terezku otevírá papulu. Terezka už je na to zvyklá a dcerušku víceméně ignoruje. Jednoho dne si však provokatérka Viki vzala do hlavy, že bude pokoušet velkou šéfovou Doru. Terezka okamžitě vytušila příležitost, jak ve spolupráci s Dorkou napravit zanedbanou výchovu. Synchronní snažení obou mamin bylo velmi akční.
No a výsledek: maminy byly Vikuši tak akorát pro legraci, náramně jí to bavilo a neposlouchá dál Smějící se .Matky v akci 
Viki se rozjíždí :) zase huláká na mami Terezku Terezka dělá, že neslyší Terezka si myslí své Viki si vyhlédla Doru, Klea je nad věcí pokus svalit Doru na zem pokušitelské postoje Dora se dává do pohybu Jeden dotek Dory a na zemi je Vikuš :) přichází mami Terez Vikuš vzdoruje matky v akci možná bude hodná mě nedostanete to bychom se na to podívaly pořádně jí zvalchujeme vyválet jí ve sněhu ještě trochu Vikuše to nevzdvá ona prostě nedá pokoj a zase výpad Vikuše stále doráží pokoj si nedá, takže šup s ní zase do sněhu po chvíli zase vyhlíží koho by prohnala                                                                                                                                                                                         .....a ještě pár zimních

zrcadlo času - mami Terezka a dcerka Viki mami Dorotka a synek Banditto....chráním tě mami vločka Viki snížek Banditto zasněná Klea Barunka v desíti letech - taky ještě pěkné číslo Barunka :) Baru Baru Klea Dora a Viki Viki a Terezka Klea jak jinak než éro Viki je to hopsinka :)