English Deutsch
MVP DUO CACIB Brno - krásný úspěch - VIKI ŠAMPION ČMKU ! (23 x foto)
Pondělí, 06.února 2017 14:42

Viki - Šampionka ČMKUO víkendu 4.2 - 5.2. se v Brně konala dvoudenní mezinárodní výstava psů. První den nás posuzovala velmi příjemná paní rozhodčí Viera Staviarska ze Slovenska a druhý den jeden z nejlepších francouzských rohodčích, který je považován za skutečného znalce psů, pan Goubie Jacques. Oba tito rozhodčí shledali Vikušku jako ušlechtilou, elegantní fenu perfektního typu a ocenili jí jako nejlepšího představitele plemene - 2 x BOB. K tomuto skvělému úspěchu si Viki ve svých jedenadvaceti měsících přidala ještě titul - Šampionka ČMKU. Holčička moje mi udělala nesmírnou radost.
Pocit štěstí a radosti ještě umocnila premiérová účast švyckých štěňátek Ivaline a Inga. Na svůj věk se moc hezky předvedli a odnesli si známku Velmi nadějná/ý 1 a pěkné posudky.

Za bernské honiče se předvedl Geronimo, který se před třemi týdny stal Českým junior šampionem, tentokrát však paničku trošku potrápil.
Byly to nezapomenutelné dva dny strávené ve společnosti našich moc fajn páníčků, užili jsme si spoustu legrace, fandění i výstavního adrenalinu.
Všem srdečně gratuluji a těším se na další setkání ve výstavním kruhu nebo i mimo něj Mrkající.

4.2. - rozhodčí: paní Viera Staviarska (SK)
Ch HEDVIKA Lady Bardotte - exc.1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB
IVALINE Lady Bardotte - Velmi nadějná 1 (maj. M. Půlpán)
GERONIMO Lady Bardotte - V 1 (maj. M. Tomášková)
5.2. - rozhodčí: pan Goubie Jacques (F)
Ch HEDVIKA Lady Bardotte - exc.1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB
INGO Lady Bardotte - Velmi nadějný 1 (maj. M. Řeháčková)
GERONIMO Lady Bardotte  - disc.

Viki při posouzení Viki druhý den VIKI Viki při posouzení Viki diplom IVALINE - 6.měsíců IVALINE s Martinem INGO vlevo INGO - 6.měsíců GERONIMO GERONIMO s Martinkou dlouhé čekání na závěrečné soutěže - Viki Vikuška Viki a Geronimo přijela se na nás podívat Hessie sestra Viki dobrá nálada Hessie Ingo Ingo a Hessie Ingo a Hessie moje holčička Vikuška