English Deutsch
Pozdravy z Moskvy a návštěva u Šagíska (18 x foto)
Pondělí, 30.ledna 2017 15:05

Igor a jeho Felicita s HubertemMinulý týden se mojí milé kamarádce Radce a zároveň paničce "našeho" Dantíka naskytla jedinečná příležitost. Měla služební cestu do Moskvy přímo do Ramenské oblasti, kde žijí Felicita s Hubertem. Zrodil se tedy plán navštívit Igora, který je šťastným a hrdým majitelem dvou našich švyckých odchovánků. Sama Radka má k Igorovi a jeho švycátkům velmi kamarádský vtah. Díky svým jazykovým schopnostem a našemu neobyčejnému přátelství mi pomohla projít všemi peripetiemi, než se podařilo štěňata do Ruska dopravit. Takže i díky ní jsou Feli a Hubert jediní švyčtí honiči v Rusku. Zprávy, které mi bezprostředně z místa setkání hned tlumočila, se moc hezky poslouchaly.

 Igor svoje ušaté miláčky doslova zbožňuje, to je jasně patrné i na fotkách.
Tuto neděli jsem se i já vydala na návštěvu, samořejmě podstatně blíž a to do nedalekých Chabařovic za naším devítiměsíčním bernským chlapečkem Šagískem. I já měla možnost vidět šťastného a milovaného pejska. Na přání majitelů jsem s sebou vzala Vikušku, aby se Šagís měl s kým vydovádět. Bylo to moc příjemné setkání, už se těším na jaro, kdy jej opět navštívím.
Majitelům, Igorovi a manželům Velímským, moc děkuji za to, jak krásně a svědomitě se o naše štěňátka starají. Radce Dudlové moc děkuji, že se jí podařilo uskutečnit setkání, předala Igorovi pozdravy a pořídila fotky, které mi udělaly velikou radost.

Hubert a Feli ....i oni Igora milují Hubert a Feli setkání v Moskvě mazel Hubert a krásná Felicita Feli a Hubert ...a tady je už Viki se Šagískem Šagís (Chagall Lady Bardotte - 9. měsíců) Šagís Šagís Šagís a Viki honičky honičů dovádění si užili Vikuše měla zase spadeno na zahradní úpravy :) Viki a Šagís - krásní pejsani Šagís se do Viki zakoukal radost :)