English Deutsch
První loučení a milá návštěva z Německa (18 x foto)
Pondělí, 19.srpna 2019 12:58

Manfred dříve ManitouSedmý ukončený týden je nejdřívější termín, kdy dle předpisů mohou štěňátka opustit svojí maminku. Obvykle od nás odjíždějí v osmém týdnu a i později. Majitel Manitoua, který byl na jeho přání přejmenovaný na Manfreda, využil první možný termín, neboť měl již po dovolené a nemohl se vytouženého modráska dočkat. Manfred není v novém domově sám, společnost mu dělá bernský pejsek Quido a švycká holčička Favola, kterou si od nás páníček odvezl před pěti lety. Přejeme ti zlatíčko šťastný život a těšíme se na setkání na výstavě v Českých Budějovicích.
Jen co Manfred ráno odjel, tak vzápětí za ním přijela velmi, ale velmi očekávaná návštěva. Na svého Marlina se přijela podívat jeho panička Alex. Alex žije v Německu a profesionálně se věnuje mantrailingu. Je šťastnou majitelkou "naší" tříleté švycké holčičky Ivy, se kterou nedávno dokončila zkoušky, které jí opravňují, aby jako profesionálka, byla v případě potřeby nasazena do akce vyhledat pohřešovanou osobu.


Setkání s ní bylo dle očekávání velmi srdečné a Leontýnka se štěňaty se od ní nemohli odrthnout. Pejsani dobře poznají kdo je miluje. Marlin než odjede s Alex do Německa, tu ještě nějaký ten týden bude dělat společnost naší Dorotce. V září si pro něj Alex přijede.


 ještě s maminkou miláček bude se nám stýskat před odjezdem Leontýnka se jako první vrhla na Alex bylo nám opět fajn Leontýnka si hrála na štěňátko všichni chtěli Alex Marlin vycítil, že přijela jeho panička .... samou láskou by nás sežrali :) Alex a Marlin patří k sobě taky chtějí patřit k Alex :) Dorotka si chce ukořistit Alex jen pro sebe  ....a už jí mají ....ale Alex ví jak ně :)