English Deutsch
Mia Dora - Bettynky holčička zůstává doma (16 x foto)
Pátek, 26.července 2019 12:56

Mia Dora neboli DorotkaDnes Vám s radostí představuji naší holčičku, která se jmenuje Mia Dora neboli Dorotka (dříve Melissa). Proč právě toto jméno ? Před čtyřmi měsíci mi ze života odešla moje milovaná fenka bernského honiče Dorotka, ale ne z mého srdce. Není den, abych si na ní nevzpoměla a její jméno mi stále zní v hlavě. Byla to vyjímečná, krásná psí dáma s charismatickou povahou. Říká se, že pejsky nemáme polidšťovat, ale ona sama si určité prvky lidského chování převzala....byla prostě jiná. Ti kdo jí znali, by má slova jistě potvrdili. Vím, že druhá Dorotka už nebude, ale přesto tu dnes Dorotku opět mám. Za štěstí, které dnes zase prožívám, tak můžu děkovat mojí milé Bettynce, rovněž neobyčejné psí osobnosti.
A nyní ke štěňátkům.

Moc šikovná je tato partička malých lucernských honičů. Jejich váhy se pohybují od 2,2kg do 2,5kg, je vidět, že granulky se značným obsahem masa jim chutnají. Na fotkách si nelze nevšimnout, jak barva jejich kožíšků dostává krásný modrý nádech. poznávání nových věcí na zahradě je stále víc a víc zajímá, jen nás trochu trápí nesnesitelné horko venku a tak malí loupežníci můžou na zahradě lumpačit jen ráno a v podvečer, kdy není takový žár. Slíbila jsem našim trpělivým budoucím páníčkům, že výběry štěňátek budou ukončené do čtvrtého týdne, to se také pdařilo. Tím nám také začal návštěvní týden, některé naše páníčky již znám a s novými se ráda poznávám Usmívající se.
Fotky jednotlivých štěňátek přidám v neděli.

Dorotka   Takto vypadala moje Dorotka jako štěňátko....jistou podobu vidím lumpíci o něčem debatují  Dorotka   Manitou a Dorotka Michelle ranní svačinka Madelaine Muriel Marlin Marlin Madelaine Manitou Michelle Dorotka   Dorotka, Michelle a Marlin