English Deutsch
Lucernská štěňátka - 2. týden (17 x foto)
Neděle, 14.července 2019 11:16

bráškové - Manitou a MarlinŠtěňátkům jsou dva týdny a jak sami vidíte, mění se nám před očima. Ve čtvrtek svoje kukadla otevřely jako první holčičky Michelle s Melissou, ten den je postupně následovali další sourozenci a na pátek si podívanou na svět nechala Muriel. Všichni už čile pochodují po bedýnce a to je signál k tomu, že v týdnu dojde na stěhování se z porodnice do obýváku. Na to se já těším nejvíc a určitě to taky náležitě ocení Bettynka, která se už v porodnici nudí a jak může, jde se proběhnout se svojí partičkou po zahradě nebo se natáhne na gauči a odpočívá.
Naši modrásci jsou skutečně krásní, každý den s nimi je pro mě potěšením. Jsou to také zdatní jedlíci, svojí porodní váhu již ztrojnásobili.
Původně jsem chtěla fotit veknu, ale počasí nám nepřálo, tak jsem si s foťákem hrála doma, ale myslím, že focení doma dopadlo dobře. Melissa Melissa Michelle Michelle Muriel Muriel Madelaine Madelaine Manitou Manitou Marlin Marlin Madelaine, Muriel, Michelle a Melissa Madelaine, Muriel, Melissa a Michelle Muriel a Michelle Manitou a Marlin mami Bettynka