English Deutsch
Poprvé venku (23 x foto)
Středa, 10.července 2019 14:05

Bettynka se štěňátkyDnes byl, ale opravdu krásný den. Sluníčko hřálo tak akorát, takže nastala vhodná chvíle nahřát našim modráskům kožíšky. Štěňátka, Bettynka a já, jsme si užívali šťastné a pohodové chvíle.
Štěňátkům je jedenáct dní a jejich váhy dosáhly 1 kg a u některých i přes. Mně se každý den nabízí neuvěřitelná podívaná, kterou je proměna jejich barvy. V jejich případě bez nadsázky platí, že se mění přímo před očima. Na fotkách venku to díky sluníčku není tak patrné, proto jsem nafotila pár detailů i doma, kde je tato změna velmi dobře vidět. 
Bettynka je báječná mamina, vše zvládá s lehkostí a mám dojem, že v mateřství je ještě krásnější.
Těšíme se na blížící se návštěvy našich budoucích páníčků a kamarádů.poprvé venku myslím, že některé fotky komentáře nepotřebují šťastná Betty jsou jen její .... svačinka v polostínu chutná nejvíc :) Muriel se zase přecpala jde se na průzkum každým dnem už otevřou kukadla u mamči je krásná a něžná .... psí láska je jim fajn u mami je nejlíp pohoda Viki a Leontýnka už číhají :) říkám jim dračí pacinky.....už se vybarvují mají dlouhé nožičky doma jim říkám  dlouhá ouška jim všem nadělila mami  za chvíli si po nich budou šlapat