English Deutsch
Speciální výstava KCHŠH - vítězný den našich ! (38 x foto)
Neděle, 02.června 2019 18:16

Viki, Bastík a Leontýnka nezaháleli :)V sobotu 1. června se v Náměšti na Hané konala Speciální výstava Klubu švýcarských honičů, kterou posuzovala vážená paní rozhodčí Stanislava Janická.
Této prestižní výstavy se zúčastnilo 24 jedinců. Naší stanici prezentovalo 8 zástupců - 2 bernští honiči, 1 lucernský, 5 švyckých a dále pak byli k vidění 4 bernští potomci našeho Banditty ! Jako chovatelku mě tento fakt velice potěšil. Pro nás to byla velmi úspěšná výstava s mnoha silnými výstavními momenty.
Viki a Bastien se stali Vítězi speciální výstavy a zároveň i vítězy plemene BOB. Bastík úspěšně absolvoval bonitaci a tímto se stává prvním CHOVNÝM PSEM lucernského honiče u nás. Leontýnka získala titul Nejlepší dorost spec. výstavy. Vikušky syn Kimaron se stal Vítězem spec. výstavy mladých a nejlepším juniorem BOJ. Izzy taktéž vysoutěžil speciálního vítěze a celkovou vítězkou BIS se stala dcera Banditty Danae. Závěrem třešnička na dortu, pro naší nastavající maminku Bettynku jsem převzala pohár a diplom s titulem - Klubová šampionka.
Z těchto výsledků mám nesmírnou radost, všem zúčastněným srdečně gratuluji a děkuji za skvělou prezentaci naší stanice, které si moc vážím. Jako vždy, poděkování také patří naší milé handlerce Josefíně Šoltésové za její bezvadné předvedení Viki, Basti a Leontýnky.výsledky našich
Ich HEDVIKA Lady Bardotte (Viki) - V1, CAC, Vítězka spec. výstavy, BOB
Jch BASTIEN vom Glichenberg - V1, CAC, Vítěz spec. výstavy, BOB, bonitace - CHOVNÝ PES
LEONTINE Lady Bardotte - Velmi nadějná 1, Nejlepší dorost spec. výstavy

výsledky našich odchovů
Ich IZZY Lady Bardotte - V1, CAC, Vítěz spec. výstavy, BOS
KIMARON Lady Bardotte - V1, CAJC, Vítěz spec. výstavy ml., BOJ
Ch IVALINE Lady Bardotte - V1, CAC
Ich INGO Lady Bardotte - V3
CHIQUITO Lady Bardotte - V3

Viki (Hedvika) Viki  Viki  Viki a její pověstná elegance Viki při posouzení Vikuška Bastien Bastík Bastík V každém posudku Bastiena stojí - pes s krásnou hlavou Leontýnka  šikulka naše Leontýnka  v pohybu Paní rozhodčí Janická a její vlídné posuzování Leontýnka v běhu o nejlepší dorost Kimaron syn Vikušky Kimík při posouzení Kimík v pohybu krásný kluk svojí maminku Viki nezapře krásný moment - syn a mami v kruhu Chiquito syn Kleošky Chiquito v pohybu Ingo  Ingo  Ingo  Izzy Izzy Ingo a Izzy o spec. vítěze Ivaline   Ivaline   Vítězové plemen BOB o BIS - Viki, Bastien a Danae závěrečný běh Betty - Klubová šampionka Raději by ten pohárek viděla plný dobrých granulek Je to naše komediantka - zkrátka je s ní vždy legrace