English Deutsch
MVP Litoměřice - naši opět vítězní (15 x foto)
Pondělí, 20.května 2019 17:44

Leontýnka - 8. měsícůV sobotu 18. června se v Litoměřicích konala mezinárodní výstava psů, na které plemena švýcarských honičů posuzoval pan rozhodčí Miroslav Václavík.

bernský honič
LEONTINE Lady Bardotte - Velmi nadějná 1
Ich CHARLES Lady Bardotte - V1, CAC, CACIB, BOB
švycký honič
Ich INGO Lady Bardotte - V1, CAC, CACIB, BOB

Vítězům plemene Charlesovi a Ingovi patří velká gratulace a jejim majitelkám Monice a Marcele, poděkování za vynikající prezentaci naší stanice.


Kluci už jsou ostřílení výstavní mazáci a tak jejich vynikající výsledek nebyl nic neobvyklého, ale výstavu od výstavy mi dělá větší a větší radost moje malá Leontýnka. Výstavní prostředí jí nestresuje, k cizím lidem je ihned přátelská a stejně tak i k ostatním pejskům. V kruhu klidně stojí v postoji a bez problémů ukazuje panu rozhodčímu zoubky. Ten jí také pochválil, že je to holka šikovná.
Po výstavě za námi přišla naše handlerka Josefínka a s Leontýnkou si poprvé vyzkoušela jak jim to spolu bude běhat. Opět to pro mě bylo milé překvapení, Leontýnka se k Josefce měla, jako by jí znala odjakživa. Myslím, že jim to spolu půjde a bude slušet.

Leontýnka v kruhu při posouzení seznámení s Josefkou zkouška postoje v běhu ...a zase postoj Leontýnka je mazel s veselou povahou budeme si hrát :) Charles - BOB Charles s Monikou Ingo s Marcelou  - BOB Setkání naší bardotí rodinky na výstavě Charles a Leontýnka setkání sourozenců Eby a Kleoška krásná Eby