English Deutsch
MVP České Budějovice - 2 x BOB pro bardoťáky ! (23 x foto)
Neděle, 14.dubna 2019 07:41

Leontýnky premiéra Včera 13.4. na této mezinárodní výstavě naší stanici skvěle prezentovali - Betty, Bastien, Ingo a Leontýnka.
rozhodčí: paní Božena Ovesná
bernský honič
LEONTINE Lady Bardotte - Velmi nadějná 1
lucernský honič
Jch BASTIEN vom Glichenberg - V1, CAC
Ch CIRA-BETTY vom Adlerjäger - V1, CAC, CACIB, BOB
švycký honič
Ch INGO Lady Bardotte - V1, CAC. CACIB, BOB


Na včerejší výstavu jsem se moc těšila neboť jak jsem tušila nás čekalo veselé setkání naší bardotí rodinky a dalších přátel. Jak jsem předpokládala, tak naši drahouškové nezklamali, co se výstavních výsledků a legrace týče. Svojí výstavní premiéru má za sebou náš benjamínek Leontýnka. Při předvedení v postoji si dala záležet, v běhu musíme ještě potrénovat, ale důležité je, že jí cizí prostředí nevyvedlo z míry. Nejvic jsme se nasmáli, když došlo na setkání s jejím tatínkem Archibaldem, který měl o tomto okamžiku jistě jiné představy - viz fotky Smějící se. Komediantka Betty se jako vždy nemohla dočkat svojí exhibice v kruhu a já měla plné ruce práce jí udržet, aby do něj nevběhla při posuzování jiných psů. Když se konečně dočkala, předvedla svojí krasojízdu a paní rozhodčí se natolik líbilo její vystupování i přátelská povaha, že zastínila Bastíka a rovnou jí udělila vítěze plemene BOB. Stejné ocenění si odnesl i fešák Ingo, na kterém paní rozhodčí obdivovala jeho výraznou červenou barvu. Bastien byl ze setkání s dalšími psími kamarády natolik rozradostněný, že do svého jinak povedeného předvedení zařadil pár prvků freestylu a to se jaksi CACIBem neoceňuje Smějící se.
Byl to tedy prima výstavní den strávený s našimi přáteli a já moc děkuji mojí milé kamarádce Radce a její dceři Terezce, které mi přišly na výstavu fandit a především pomoct s mojí akční trojkou.

Bettynka na další výstavy hlášená již není, což mě trošku mrzí, je to proto, že každým dnem očekávám začátek jejího hárání. Její štěňátka jsou pro mě prioritou tohoto roku, nic víc si nepřeju, než abych se mohla radovat z malých lucerňáčků a při troše štěstí si nechat jedno z jejích štěňátek doma.


moje malá mišutka  Leontýnka při posuzování Bettynky elegance Betty    Betty s Josefkou Betty vždy pozná vítězství Josefka jí zbožňuje Betty je prostě roztomilá Bastien - pěkná synchronizace Bastík a Josi Bastík Ingo s Marcelou   sluší jim to spolu Ingo při posouzení Kimík z posuzování odstoupil - nechtěl ukázat zoubky setkání bardoťáků toto není setkání dvou poitevinů - vlevo náš švycký klučina Kleofáš a vpravo holčička poitevina setkání tatínka Archibalda a dcerky Leontýnky Arbinek se k Leontýnce hned hlásil .....a ta spustila :) bez komentáře :) .....