English Deutsch
Moje lásky ušaté (35 x foto)
Pondělí, 25.března 2019 18:13

Leontýnka a VikiJe to skoro měsíc co z našeho života odešla moje milovaná Dorotka. První dva týdny byly víc než těžké a stále mi moc chybí.
O honičích je známo, že jsou ve vztahu k člověku a také sami k sobě nesmírně empatičtí. Odchod Dorotky špatně nesl její syn Banditto a nejstarší dvanáctiletá Baruška, která s ní vyrůstala. Po dvou týdnech se se situací naši vyrovnali, ale poznali, že se mnou není tolik zábavy na jakou byli zvyklí.
O víkendu jakoby chtěli říct, smutku už bylo dost, chceme zase slyšet tvůj smích. Dobře ví, co na mě platí, na zahradě mi začali předvádět přehlídku svých psích kousků a že mě pobavili, tak při pohledu na fotky, o tom není pochyb.
V mnoha situacích jsem Dorotku s nimi jakoby viděla, neboť její pohledy, gesta a pohyby mám v hlavě za jedenáct krásných let nesmazatelně nahrané.


víc než obvykle rozdováděná Viki Bany to neustál ...tak promiň Bany - jsem to neubrzdila rychlý průlet Bettyny - až se Banymu hlava točí Kleoša dohlíží Betty    nejvíc akční trojka - Betty, Viki a Leontýnka lov jen tak na oko mírný šunkový zákus Viki provokuje, jen aby jim mohla pak prchnout Viki to zkrátka baví ....a taky má Viki trpělivost nerozlučná dvojka - Leontýnka a Betty je jich plná zahrada honičky jak se patří :) hlavně když jde o plyšovou kořist Bettynka   ušatice nejušatější a zase spolu holky moje hledaly se až se našly :) ...a jinak, tak tohle je ta tvoje vistárie, provedla jsem jarní řez ještě to vylepším poslední cvak pvedlo se, větvička jde k zemi může se na ní člověk vůbec zlobit ? ...nemůže :) tak pojď a hop Leontýnce bude za týden sedm měsíců šťastné štěndo Leontýnka   tak zase příště :)