English Deutsch
NVP Bratislava - Betty je SLOVENSKÁ ŠAMPIONKA KRÁSY ! (29 x foto)
Pondělí, 25.února 2019 13:25

Bettynka  Včera 24. února se konala v Bratislavě Národní výstava psů, kde se naše překrásná Bettynka stala - SLOVENSKOU ŠAMPIONKOU KRÁSY.
rozhodčí: pan Peter Harsányi (HU)
lucernský honič
Ch CIRA-BETTY vom Adlerjäger - V1, CAC, Vítězka Slovenska, BOB
Jch BASTIEN vom Glichenberg - V1. CAC, Vítěz Slovenska, BOS
švycký honič
Ich HEDVIKA Lady Bardotte (Viki) - V1, CAC, Vítězka Slovenska, BOB
KIMARON Lady Bardotte - Nadějný 1


Včerejší den byl sice hodně náročný, z minulé výstavy jsem si přivezla chřipku, ze které se ne a ne pořádně dostat, takže jsem do poslední chvíle odjezd se třemi pejsany, přes celé Čechy a kus Slovenska zvažovala. Jela se mnou však naše milá handlerka Josefína, která mi hodně pomohla a skvělé výsledky a dlouho plánované setkání naší Vikušky se svým synkem Kímíkem stálo zato. Nejen Bettynka, ale i Bastík si odvezl diplom šampiona. Již v říjnu splnil podmínky pro udělení Slovenského šampiona krásy mladých, ale na jeho vystavení došlo až nyní. Po kratší pauze do kruhu nastoupila Vikuška a opět se bylo na co dívat. Naši se panu rozhodčímu zkrátka velmi líbili a tak o slova v jejich posudcích jako, beautiful a lovely nebyla nouze.
Nesmírnou radost jsem měla ze setkání Vikušky a Kimíka. Těšila jsem se až ho mami vyvede do kruhu. Předvedení Kimíka bylo poznamenané menším karambolem. Těsně před kruhem mu nechtíc jeho panička Leonka stoupla na pacinku, takže stát ani běžet se mu nechtělo a ještě pokulhával. Leonku to moc mrzelo, ale výstav bude ještě habaděj. Vše jí však vynahradil pohled na Viki a hrajícího si Kima. Když u nás Lea na štěňátko čekala, tak si nesmírně přála, aby byl stejně krásný a nohatý jako jeho mami Viki. Při pohledu na ty dva je jasné, že lépe Leončino přání Viki vyplnit nemohla.
Minule jsem psala, že jsem zvědavá co naši zase vyvedou za psí kusy. Jsem nepoučitelná. Opět jsem dostala nutkání jim koupit novou výstavní boudu, když tu minule rozpárali. Takže jsem jí koupila a za půl hodiny jí Betty zase rozpárala......a to jen proto, aby mi mohla věrně ležet u nohou a zbožně se na mě dívat. Myslíte, že jsem se na ní zlobila ? Ne, za psí lásku se člověk zlobit nemůže.

Betty a Josefka Betty při posouzení Bastík v postoji Bastien v pohybu Betty a Bastien o BOB gratulace od pana rozhodčího Bettynky šampionát Bastíkovo šampionát Vikuška vyprovodila Kimíčka do kruhu Viki je Josefky srdeční záležitost :) Je na ně dechberoucí pohled užívají si to spolu A tady už je krásný Kimík Kimík   neuvěřitelná podoba - Viki a Kim Viki   Kimík je nádherný a svojí maminku Vikušku nezapře kdo je kdo ? - tady Kimík :) hned se oba poznali ....a začalo dovádění ...mami  jako vejce vejci moje zbožňovatelka :) Už je spokojená, leží mi u nohou ...a může se člověk zlobit tatínek naší Leontýnky a Kimíčka parťák Arbinek naše partička na výstavě - Arbin, Kimík, Viki, Bastík a Betty a ještě jednou :)