English Deutsch
DUO CACIB Brno - 2.2.2019 (10 x foto)
Neděle, 03.února 2019 08:12

Betty - BOBPosuzovala paní rozhodčí Laura Cox z Irska.
lucernský honič
Ch CIRA-BETTY vom Adlerjëger - V1, CAC, CACIB, BOB - Vítězka plemene
Jch BASTIEN vom Glichenberg - V1, CAC, CACIB, BOS
švycký honič
Ch IVALINE Lady Bardotte - V1, CAC - tímto dnem získala tiul Česká šampionka
bernský honič
Ch Charles Lady Bardotte - 2.2.  V1, CAC
                                          - 3.2. V1, CAC, CACIB, BOB
                                           -
získává titul - C.I.E. Mezinárodní výstavní šampionJak vidno, výstava se nám opět vydařila. Díky paní rozhodčí vládla v kruhu velmi příjemná atmosféra bez nervozity. Paní Laura Cox byla moc milá jak k pejskům, tak i k nám vystavujícím, ale zároveň v posuzování velice pečlivá. Nescházel jí empatický přístup - v jednu chvíli se mi Bastík vysmekl z vodítka a ona jej bez váhání odchytila, abychom mohli v předvedení pokračovat dál, to bylo nevídaně milé gesto. Bastík a Bettynka se jí líbili moc a vystavila jim oběma krásné posudky. 
Na závěrečné soutěže jsme nečekali a na dnešní výstavní den, na který jsme byli také přihlášeni, neodjeli. Musím a chci být co nejvíc s naší jedenáctiletou bernskou bábinkou Dorotkou, u které se v týdnu vážně zhoršil její zdravotní stav, jenž momentálně vyžaduje celodenní dohled.


posuzování délky uší...a že u ušaté Bettynky bylo co posuzovat :) Bastien  - BOS Bastík s radostí v kruhu atmosféra v kruhu Betty pozná, kdy vítězí obdrželi jsme hezké ceny Ivaline  v pohybu Ivaline     Charles moje milovaná Dorotka