English Deutsch
NVP Brno 12.1.2019 - Betty se stala Šampionkou ČMKU (11 x foto)
Neděle, 13.ledna 2019 11:45

Betty šampionkaJestli jsme do nové výstavní sezóny vstoupili pravou či levou nohou nevím, ale na každý pád to byl začátek velmi povedený. Naše lucernská kráska Bettynka se stala Šampionkou ČMKU a zároveň také Klubovou šampionkou. Bettynka, Bastien a benjamínek Kimaron si odnesli ta nejlepší ocenění a krásné posudky.
Lucernské honiče posuzovala rozhodčí paní Věra Dvořáková
Ch CIRA-BETTY vom Adlerjäger - V1, CAC, Národní vítězka, BOB - vítězka plemene
Jch BASTIEN vom Glichenberg - V1, CAC, Národní vítěz, BOS
Švycké honiče posuzoval rozhodčí pan Miroslav Václavík
KIMARON Lady Bardotte - Velmi nadějný 1 (maj. L. Todorová)


Původně s námi na výstavu měla odjet i Leontýnka, ale nakonec jsem se rozhodla jí nechat doma, přeci jen čtrnáct hodin cestování a vystavování by pro ní bylo ještě moc náročné. Bylo to dobré rozhodnutí, protože naši "experti" Basťa a Betty, hned po příjezdu na výstavu rozpárali jejich výstavní příbytek a v tu chvíli jsem byla odkázaná celou dobu mít na každé ruce na vodítku jednoho. Naštěstí jsem měla kolem sebe prima přátele, kteří mi s našimi výtečníky pomohli. Jsem zvědavá jakým vypečeným psím kusem mě příště Betty a Basťa zase "potěší" Mrkající.

paní rozhodčí, naše handlerka Josefínka a Bettynka Betty v závěrečných soutěžích její šampionát Bastien Bastík s Josefínkou Hezky se náš chlapeček předvedl rozdováděný Kimíček ....ale také šikulka - se svojí paničkou Leonkou Kimík je nádherný a svojí maminku Vikušku nezapře Bettynky a Bastíkovo úlovky