English Deutsch
Dnes jsou Leontýnce 2. měsíce (20 x foto)
Sobota, 03.listopadu 2018 14:08

náš miláček LeontýnkaA máme tu zase malé narozeniny naší rozkošné holčičky. Na začátku tohoto příběhu bylo spousta smutku a trápení, ale jak už to v životě chodí, nyní nastala úleva a naplno si užíváme radosti z nového člena naší velké psí rodinky.
I když je Leontýnka baculaté štěňátko, tak její váha k dnešnímu dni je 6 kg. V tomto věku by měla být zhruba o 1 kg větší, ale vše je spojeno s jejím komplikovaným startem do života. Pochopitelně, že genetiku neošálíme, ale přesto jsem jí oproti našim dosavadním štěňátkům upravila jídelníček. Dostává granule s vysokým obsahem proteinu (38%) s přídavkem vařeného jehněčího masa a mléčné výrobky vhodné pro děti. Výhoda je, že po svojí mamince a babičce má neutuchající apetit, a tak od odstavení začala přibírat 1 kg týdně. Během měsíce jí začnu přidávat doplňky stravy, které mám léta osvědčené, aby se správně vyvinula klobní pouzdra, šlachy a narostly zdravé silné zoubky.
Máme za sebou čipování a první bezproblémové očkování.

Leontýnka je krásná, zdravá holčička, která si od svých rodičů vzala to nejlepší co mohla - rovné dlouhé nožky, tmavé oči, veselou  vnímavou povahu, hezký tvar oušek a perfektní krátkou jemnou srst s atraktivním rozložením černých znaků. Myslím, že nám z ní roste fešanda.
Toto jsou věci, které jsou vidět a pro mě příjemná zjištění, ale ty nejkrásnější pocity mám, když vidím jak je Kleoša šťastná, že má svojí holčičku u sebe. Stále si malou Leontýnku hlídá, nevzdaluje se od ní a jak může, tak si s ní hraje a mazlí. Ostatně jejímu kouzlu podlehla celá partička, Viki by si jí nejraději adoptovala, takže malá "myšuta", jak jí říkáme, bude jistě řádně rozmazlená potvůrka. Ale ať je jaká je, hlavně, že je tu beruška s námi.

zase má něco za lubem je hezky stavěná je správně zlobivá ....a taky občas odrzlá výchova mamči jí nic moc neříká nevidím neslyším, pořád mám něco na práci vše říkající pohled s Viki si rozumí ..... ...vzdávám se  vše je dovoleno ....i packu ukousnout zlobivé dítko porada co s výchovou co s vámi ? :) nehubuj, nejsem hluchá :) je to její holčička ..... lumpice