English Deutsch
Bastien - Slovenský junior šampion ! (21 x foto)
Pondělí, 29.října 2018 13:33

Bastien BOB a pan rozhodčí Jozef JursaVčera 28.10. si naše "bardoťácká" rodinka dala dostaveníčko na mezinárodní výstavě v Bratislavě v sestavě - za lucernské honiče Bastien a Betty a za švycké honiče Ingo a Kimaron. Bastien ve svém roce získal již třetí šampionát, tentokrát se stal  Slovenským  junior  šampionem a vítězem plemene BOB.
Posuzoval pan Jozef Jursa.

Jch BASTIEN vom Glichenberg - V1, CAJC, BOJ, BOB
Jch CIRA-BETTY vom Adlerjäger - V1, CAC, CACIB, BOS
CH INGO Lady Bardotte - V1, CAC, CACIB, BOB (maj. M. Řeháčková)
KIMARON Lady Bardotte - Velmi nadějný 1 (maj. L. Todorová)


Z této výstavy jsme si odvezli nejen příjemné prožitky radosti z vítězství, ale především radost ze setkání s našimi odchovánky a jejich páníčky. Pro Bastiena to byla poslední výstava ve třídě mladých a snad, aby mi ukázal, že v dospělácích nebude dělat ostudu, tak se předvedl bez jedinné chybičky a pobral všechna ocenění co mohl. S předvedením Bastiena o BOBíka mi pomohla kamarádka Liana, která si od svých dalmatinů na chvilku odskočila k našim honičům a sama měla z jeho úspěchu velikou radost.
Nejhezčím zážitkem však pro mě bylo setkání Vikuščiných štěňátek Kimíčka a Kleoška. Kleoška vídám pravidelně, ale Kimíka jsem od odjezdu od nás viděla poprvé. Když jsem ho spatřila, nevěřila jsem vlastním očím. Kimík je věrnou kopií svojí maminky - velké tmavé oči, stejně ušlechtilý tvar hlavy, rovné dlouhé nohy, stejná stavba těla a velmi podobné zbarvení. Kimík byl vytoužené štěňátko a tak do puntíku splnil veškeré představy jeho paničky Leonky. Na této výstavě měl ve svých pěti měsících svojí vydařenou premiéru, pan rozhodčí mu vystavil pochvalný posudek. Myslím, že jej čeká úspěšná výstavní budoucnost.
Všem moc gratuluji, děkuji za vynikající prezentaci naší stanice a těším se na další milé setkání.


Bastien Bastík v pohybu  Bettynka   Bettynka  v pohybu Basťa a Betty o BOB Ingo   Ingo   Ingo   první výstavní krůčky Kimíčka velmi krásný klučík celá mami Viki Kimík v pohybu setkání brášků - Kleošek a Kimík Kimíček  a jeho neodolatelná kukadla Kleošek jakbysmet oba krásní  bráškové ..... ....a jedna na památku - zleva: Archibald (tatínek Leontýnky), Kimík, Bastík, Betty, Kleošek a Ingo