English Deutsch
LEONTÝNKA ZŮSTÁVÁ DOMA (17 x foto)
Neděle, 14.října 2018 07:31

LEONTÝNKA (Leontine Lady Bardotte)Myslím, že tato zpráva málokoho překvapila. Leontýnka si svůj život vybojovala a věřte, že to to byl skutečně boj o život, ale o to, aby zůstala doma, už bojovat nemusela. Původně jsem vůbec nepřemýšlela, že si bernské štěňátko nechám, ale když jsem jí poprvé uviděla schoulenou v košíku, první co mě napadlo - je moje, nedám jí. Věděla jsem však, že musí souhlasit i manžel. On dobře ví, že ty svoje ušouny bezmezně miluji a tak jsem tušila, jaká bude jeho odpověď. Na mojí otázku, že bych si tu berušku chtěla nechat, mi odpověděl - nech si jí, na světě jsme jen jednou, je důležité být v životě šťastný a tebe TO šťastnou dělá. Mám skvělého muže a má můj obdiv, protože život dnes už tedy s osmi pejsany vyžaduje nějakou tu toleranci.
No a při pohledu na šťasnou Kleošku, která svojí malou holčičku zbožňuje, by bylo kruté a nemyslitelné jí Leontýnku vzít.
Jaká pejsulka z ní jednou vyroste, nemá význam nyní přemýšlet, je to naše Leontýnka a já jsem šťastná, že ji mám Usmívající se .Kleoška a její Leontýnka mami a její miláček ..... Klea je šťastná ..... ..... ..... ...jsi moje Leontýnka   sluníčko naše Leontýnka před týdnem s Bettynkou beruška je naše holky s Vikuškou