English Deutsch
Máme rádi podzim - vše se vrací do starých kolejí (20 x foto)
Pondělí, 01.října 2018 10:38

nerozlučná dvojka - Betty a VikiAno, máme rádi podzim, zvlášť po úmorném létu jsme ho přivítali s ještě větším nadšením než kdykoli jindy. Naše partička už se tak nemusí znuděně povalovat po domě a já si vychutnávám podívanou, která se mi nikdy neomrzí - jejich bezstarostné a bláznivé dovádění na zahradě.
Tento víkend jsem měla jet s Betty na výstavu do Tullnu, ale trable uplynulého měsíce mě jaksi vyčerpaly a raději jsem zůstala doma. Dobře jsem udělala, užila jsem si s našimi pejsany pohodový slunečný víkend a oni se svojí rozpustilostí a hravostí postarali o můj "restart" Usmívající se.
Radost mi dělá i malá Leontýnka, která roste jako z vody. V týdnu jí bude jeden měsíc, takže se v příštím článku sami přesvědčíte, jaká krásná holčička z ní roste.zákeřnice Viki :) start....Terez trochu opožděně blázínci Viki jen tak nikdo nedohoní Bany nemá šanci ulovit Viki je týmová práce :) Betty zná trasu i poslepu neutečeš ! :) Dorotka (téměř 11 let) švycko-bernsko-lucernská akční trojka Bany a Viki Betty a její plachťáky komediantka Betty :) Bany a Betty stále hravý Bany  Bettynka   Banditto