English Deutsch
BETTY - absolutní vítězka klubové výstavy BIS !!! (38 x foto)
Pondělí, 10.září 2018 08:47

Betty jako nejkrásnější pes výstavy, Agátka a pan rozhodčí Petr ŘehánekV sobotu 8. září se ve Vysočanech konala Klubová výstava KCHŠH, které se celkem zúčastnilo 34 švýcarských honičů. Posuzoval mezinárodní rozhodčí, který plemeno dlouhodobě a velmi dobře zná, pan Petr Řehánek. Naší stanici prezentovali 2 lucernští honiči a 5 švyckých honičů s vynikajícími výsledky.
Zcela fantastického úspěchu dosáhla moje Bettynka, která si odnesla trofej nejcenější BIS - NEJKRÁSNĚJŠÍ PES VÝSTAVY !!! Ten den také úspěšně absolvovala bonitaci a stala se tak jedinou chovnou fenkou lucernského honiče v České republice. Krásného úspěchu dosáhla také Viki, která v konkurenci dalších čtyř fen, již potřetí za sebou obhájila titul Klubová vítězka. Vítězem plemene BOB se stal její mladší bráška Izzy. Náš lucernský benjamínek Bastien ten den slavil svoje 1. narozeniny a nadělil si také požehnaně - nejlepší mladý jedinec BOJ, BOS a Klubový junior šampion.

Třešničkou na dortu pak bylo ocenění naší stanice za švycké honiče - 1. místo nejlepší chovatelská stanice. Ve skupině nás prezentovali, jako první na čestné pozici legendární Dante, Viki, Ingo, Izzy a Ivaline.
Po útrapách uplynulého týdne, jsem na odjezd na výstavu neměla ani pomyšlení. Mám však skvělou rodinu a báječné přátele. Můj syn se svojí přítelkyní na výstavu Betty, Viki a Basťu odvezli, kde na ně již čekaly pomocné ruce Radky s Terezkou a Agátky s maminkou. Jim patří moje velké díky a vděčnost, že se o naše pejsany s láskou postarali a dovedli je k těmto výsledkům. Zvlášť chci poděkovat mladičké, teprve dvanáctileté handlerce Agátce Šoltésové, která neměla s našimi možnost tréninku, má však velký talent a nesmírný cit pro psí duši. Byť má v junior handlingu nemalé zkušenosti, tak toto byl jistě její největší výstavní zážitek a úspěch.
Srdečně blahopřeji majitelům našich odchovánků a mnohokrát děkuji za příkladnou prezentaci.

lucernský honič
Jch CIRA-BETTY vom Adlerjäger - V1, CAC, Klubová vítězka, BOB, BIS - NEJKRÁSNĚJŠÍ PES VÝSTAVY
Jch BASTIEN vom Glichenberg - V1, CAJC, Klubový vítěz ml., BOJ, BOS - nejlepší pes
švycký honič
Jch IZZY Lady Bardotte - V1, CAC, Klubový vítěz, BOB - nejlepší pes
Ich HEDVIKA (Viki) Lady Bardotte - V1, CAC, Klubová vítězka, BOS - nejlepší fena
Ich DANTE Lady Bardotte - V1, Vítěz třídy čestné
Ch IVALINE Lady Bardotte - V1, CAC
Jch INGO Lady Bardotte - V2, res. CAC

1. místo - nejlepší chovatelská stanice Lady Bardotte - švycký honič

noví Kluboví šampioni
Klubový šampion - IZZY Lady Bardotte
Klubový junior šampion - Bastien vom Glichenberg, Ingo Lady Bardotte, Ivaline Lady Bardotte

noví chovní jedinci
Cira-Betty vom Adlerjäger - CHOVNÁ FENA
Ingo Lady Bardotte - CHOVNÝ PES


Betty a její první kroky k vítězství Bettynka   radost a lehkost předvedení s Agátkou při posuzování Bastien BOS a Betty BOB nástup vítězů plemen BOB o BIS Agátka s Betty vítězný běh ještě jedno kolo je rozhodnuto radost   nezapomenutelný okamžik není co dodat....snad, že i Betty ví :) Bastien - vyrostl nám z něj krásný kluk hezké předvedení s Agátkou Bastien  - BOS Nastupuje Vikuška její krásný pohyb Viki - první kolo má za sebou běh o Klubovou vítězku - Ivaline a Viki je rozhodnuto Viki - Klubová vítězka....jak si hlídá pohár :) Izzy a Viki o BOB Izzy BOB a Viki BOS Dante nastoupil ve třídě čestné Dante - vítěz třídy čestné Izzy Ivaline     Ivaline     Ingo   Ingo   naše chovatelská skupina Lady Bardotte - 1. místo Viki a Ingo - krásná prezentace ve skupině skupina skupina naši noví šampioni takto si Betty, Viki a Basťa zařádili :)