English Deutsch
Fantastické Brno - BETTY BIG 3. místo ! (15 x foto)
Neděle, 24.června 2018 13:57

Betty BIG 3 Včera 23. června se konala mezinárodní výstava INTERCANIS Brno, na kterou budeme dlouho rádi vzpomínat.
rozhodčí: pan Kresten Scheel / závěrečný kruh: paní Birte Scheel (Dánsko)
lucernský honič
Jch CIRA-BETTY vom Adlerjäger - V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB, BIG 3. místo
BASTIEN vom Glichenberg - V1, CAJC, BOJ, BOS
švycký honič
Jch INGO Lady Bardotte - V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB

Posuzování obou rozhodčích mělo skutečně vysokou úroveň a tituly se zádávali jen těm nejlepším.

Při posuzování švyckých honičů byla zadaná známka Výborná pouze jediná a tu si odnesl náš krasavec Ingo a zároveň mu byl přiznán titul vítěze plemene BOB. Stejně tak si vedli i moji lucernští honiči a tím pádem se Betty dostala do závěrečných soutěžích, kde nás čekala strhující a napínavá podívaná v podání paní rozhodčí Birte Scheel. Už v předkruhu se museli všichni zástupci VI. skupiny předvést stejně jako při posuzování. V závěrečném kruhu, po přehlídce všech, bylo vybráno do užšího výběru sedm nejkrásnějších a mezi nimi moje Betty. Znovu následovalo předvedení každého psa zvlášť, poté byli dva soutěžící vyřazeni a mezi TOP pětkou zůstala Bettynka. Betty nezaváhala, šlapala jako švýcarské hodinky a tak jí paní rozhodčí poslala na bednu v pořadí jako třetí. 
Sešla se nás prima parta fajn kamarádů a naše radost nebrala konce. Blahopřeji Marcele Řeháčkové k úspěchu s Ingoškem a děkuji naší milé handlerce Josefíně Šoltésové za krásnou podívanou.


nejkrásnější z šesté skupiny  závěrečné soutěže   Betty v závěrečném kruhu - výborné předvedení skvělá dynamika při posouzení v kruhu šikulka Bastien  pan rozhodčí Kresten Scheel a Betty při posouzení   Bastík vbíhá do závěrečného kruhu i JBIG Josefínka a Bastík - jde jim to moc dobře Ingo s Marcelou - moc hezký pohyb v postoji s panem rozhodčím  Ingo