English Deutsch
Úspěšný výstavní víkend - IHA Chemnitz a MVP Nitra (13 x foto)
Pondělí, 09.dubna 2018 10:19

moje BettynkaO tomto víkendu jsme se zúčastnili dvou mezinárodních výstav. Do německého Chemnitzu jela výprava ve složení moje Bettynka a naši odchovánci Izzy a Charles a na Slovensku v Nitře nás reprezentoval Geronimo. Co výstava, to radost z vynikajících spěchů.
IHA Chemnitz 8. dubna- rozhodčí : Dr Wilfried Peper
lucernský honič
CIRA- BETTY vom Adlerjäger - V1, CAJC VDH, BOJ, BOB
bernský honič
Jch CHARLES Lady Bardotte - V1, CAC, CAC VDH, CACIB, BOB (M. Richtrová)
švycký honič
Jch IZZY Lady Bardotte - V1, CAC, CAC VDH, CACIB, BOB (M. Feixová)
závěrečné soutěže : Betty a Izzy v TOP výběru šesti nejkrásnějších představitelů VI. skupiny FCI


MVP Nitra 7.-8. dubna - rozhodčí : Weron Grzegorz/ Želejka Harper Dražič
neděle - Ch GERONIMO Lady Bardotte - V1, CAC, CACIB, BOB (M. Tomášková)
sobota - Ch GERONIMO Lady Bardotte - VD1

Musím říct, že výstava v Chemnitzu se skutečně vydařila a těchto ocenění, která nám udělil uznávaný a pečlivý rozhodčí pan Peper, si velmi vážím. O jeho důkladnosti svědčí i to, že kruh jsme opuštěli těsně před čtvrtou hodinou, kdy už probíhaly závěrečné soutěže. Skupinu juniorů jsem tedy s Bettynkou nestihla, ale zato v soutěži vítězů plemen se nám dařilo na jedničku. Mít dva zástupce z jedné stanice mezi šesti nejkrásnějšími, byl báječný pocit. Naši honiči, tak se ctí prezentovali toto neobyčejné plemeno tentokrát v Německu. 
No a moje Bettynka, tak ta mi dělá nesmírnou radost, neboť ona si svoje vystoupení v kruhu doslova užívá. Je trošku komediantka a tak se pan rozhodčí jejím vystoupením nepokrytě bavil. Její posudek je obsáhlý a slovem vorzüglich (vynikající) se to v něm jen hemží.
Všem našim páníčkům ještě jednou mnohokrát gratuluji, děkuji za příjemně strávené chvíle a za bezvadnou prezentaci naší stanice. Děkuji také Gerlindě a Detlevovi, kteří se svojí Ifigenií žijí v Německu a tradičně nám jezdí fandit.
Bettynka v dynamickém, rovnoměrném pohybu v bezchybném postoji její ksichtíky :) prostě Bettynka Izzy Izzy Izzy Charles Charles Geronimo - sluší mu to přijela nám fandit Ifigenie, která žije v Německu Betty, Ifigenie a Čárlík Ifigenie