English Deutsch
Geronimo, Charles a naši - loučení se zimou, vítání jara (26 x foto)
Středa, 04.dubna 2018 14:51

na sluníčku je fajnMáme za sebou velikonoční svátky, kdy si navzájem přejeme veselé Velikonoce. Vzhedem k události s Diegem, pro mě jejich začátek tak úplně veselý nebyl, ale vše se rázem v dobré obrátilo, jak už víte. K mému rozptýlení a dobré náladě, přispěly i fotky z výletů od Martinky a Lukáše, kteří se svým "indiánem" neboli Geronimem, byli rozloučit se zimou na hřebenech Jeseníků. Geronimo je veselá kopa a svoje páníčky bavil hrou na "bernského tuleně" - neustále sjížděl hřebeny po zádech, po břiše i po hlavě. Jeho mladší bráška Charles, se pro změnu vydal do obory Klokočka, kterou protéká říčka Rokytka. Se svým parťákem Arinem a páníčky Mončou a Michalem si užili hezký jarní výlet. Vidět jak se mají naši bernští kluci fajn, mi udělalo radost.
I u nás na severu již teploty vystoupaly na příjemných dvacet stupňů, což byl povel pro naší ušatou partičku, aby opustila svoje pozice u krbu a na gauči a s plnou parádou si užila svojí první jarní párty.

Jen Vikušce to tentokrát trvalo o poznání déle, je jako vyměněná, jakoby zahleděná sama do sebe. Nechci předbíhat, ale tato změna mi napovídá její jiný stav. Za dva týdny nám monitor ultrazvuku pravdu ukáže. Nakonec se však i Viki nechala přemluvit, zapoměla na svoje nálady a šla si užívat krásného jarního dne.
nyní častá Vikušky póza Betty jí krade polštář a láká jí ven Viki u krbu zadumaná Vikuška stejně neodolala Klea a Bany bábinka Baru a Bany Baru a Bany Bany a jeho holky hurá na něj prostě naši :) Klea, Viki, Betty a Bany Baru a Bany Klea, Bany, Betty, Viki a Terezka
Geronimo v Beskydech
Geronimo a Martinka na vrcholcích bernský tuleň :) Geronimo   Geronimo a Luky velký náčelník milovaný kluk
Charles s Arinem na Klokočce
Arin a Charles Čárlík je krásný žízeň ... Moni a její kluci Čárlík