English Deutsch
NVP Brno 13.1.2018 - skvělý začátek výstavní sezóny ! (22 x foto)
Pondělí, 15.ledna 2018 10:43

Betty s handlerkou Josefínou Šoltésovou - JBIG 3. místoV sobotu se v Brně konala Hanácká národní výstava, kde naší stanici vynikajícím způsobem prezentovalo 6 švýcarských honičů. Všechna nejvyšší ocenění vítěz plemene BOB za bernské, lucernské a švycké honiče patřila právě našim zástupcům Geronimovi, Bettynce a Hachikovi. V závěrečných soutěžích pak zazářila naše lucernská kráska Bettynka, kterou pan rozhodčí poslal jak se říká na "bednu" a tak se při své premiéře ve třídě mladých,  stala třetí nejkrásnější představitelkou VI. skupiny FCI - JBIG 3. Svojí premiéru zažil náš benjamínek Bastien a šikula si vedl moc dobře.
Ze všech výsledků mám velikou radost, kterou jsem mohla prožívat spolu s majiteli našich odchovánků - našimi přáteli.
Všem srdečně gratuluji a těším se nadalší setkání. Pozdrav posíláme do Německa panu chovateli Ramppovi, kterého úspěch Bettynky jistě potěší.rozhodčí kruh: paní Věra Dvořáková / rozhodčí závěrečný kruh: pan Otakar Vondrouš
bernský honič
Jch GERONIMO Lady Bardotte - V1, CAC, CAC ČMKU, Národní vítěz, BOB
lucernský honič
CIRA-BETTY vom Adlerjäger - V1, CAJC, BOJ, BOB, JBIG 3.místo
BASTIEN vom Glichenberg - Velmi nadějný 1
švycký honič
HACHIKO Lady Bardotte - V1, CAC, CAC ČMKU, Národní vítěz, BOB - tímto splnil podmínky chovnosti
Ich HEDVIKA Lady Bardotte - V1, CAC, CAC ČMKU, Národní vítěz, BOS
Jch IZZY Lady Bardotte - V1, CAC


Geronimo GERONIMO BASTIEN Bastien se dožaduje pusy od paní rozhodčí :)...lišák jeden šikulka Bastien Bastík naše Bettynka Josefce s Betty to moc sluší nastupuje naše úžasná Vikuška obě stejnou nohou - skvělá synchronizace pohybu VikuškaViki Hachiko Hachiko Izzy v perfektním postoji Izzy v pohybu čekání v předkole Josefka má krásný vtah k pejskům no stres :) tři naši zástupci mezi nejlepšími z VI. skupiny naše prima parta Bardoťáků na Brně :)