English Deutsch
......a byly šťastné a byly veselé (25 x foto)
Pondělí, 26.prosince 2016 08:39

Dorotka a VikiNaše děti jsou ve věku, kdy rozbalování dárků pro ně již není spojeno s momentem očekávání - a kdy už přijde Ježíšek Usmívající se.
Zato naše ušatá partička si tyto momenty překvapení užívá s nadšením jako malé děti. Na štědrý den, od samého rána při přípravě salátu a zdobení chlebíčků, se to v kuchyni "pomocníky" jen hemží. Dobře ví, že kousek šunky a sýra vždy mlsná tlamička dostane. Když je vše hotovo, odvedu je na zahradu, aby se trochu provětrali, a mezi tím jim pod symbolický stromeček nanosím dárky. Velký zdobený stromek již nějaký ten rok neděláme, protože by bez pochyby jejich "péči" stejně nevydržel.
A jak probíhalo radostné rozbalování dárků, o tom už povypráví další vánoční fotky.
Naše zlatííčka se postarala o kouzelnou sváteční atmosféru plnou štěstí a radosti.


dárky jsou připravené hůrá ke stromečku Dorka a její oblíbená ouška Baruška a Dorotka hodování Banditto Barunka Barunka Kleoša Banditto Banditto a jeho nejoblíbenější hračka a pískal a pískal a pískal :) Vikuška  něj také měla radost Vikuška radost Viki, Bany a Dorka Dorotka největší zájem byl o pískajícího skřítka dej mi ho nedám ale dáš skřítek ještě drží jako děti smír - budeme si hrát oba :)