English Deutsch
Výstavní školička podruhé (35 x foto)
Pondělí, 21.listopadu 2016 12:12

setkání štěňátekPřed měsícem, jako první, navštívil výstavní školičku Izzy. To vzbudilo zájem u dalších majitelů našich švyckých štěňátek. Podařilo se nám tedy najít vhodný termín, a tak se včera uskutečnil další trénink a zároveň úžasné setkání čtyř Terezčiných štěňátek se svými majiteli. Měla jsem tak možnost ve věku čtyř měsíců vidět holčičky Ianine s Ivaline a chlapečky Izzyho s Ingem. Ze setkání jsem měla ohromnou radost, ze štěňátek rostou velmi krásní a chytří pejsci. Všechna štěňátka si zaslouží pochvalu, neboť po dvouhodinové výuce byly pokroky jasně znát.
Musím říct, že máme skvělé páníčky, dopoledne v jejich společnosti bylo moc fajn. Věřím, že předvýstavní přípravu, kterou nyní svým štěňátkům věnují, brzy na výstavách úspěšně zúročí - mají na to, všechna štěňátka jsou opravdu povedená.
Všem Vám děkuji za milé setkání.


IZZY IZZY INGO INGO IVALINE IVALINE IVALINE INGO INGO IZZY IZZY IVALINE IZZY a IANINE INGO a IANINE IZZY IANINE IANINE a IVALINE IANINE IVALINE INGO IANINE s Verunkou IVALINE a INGO IANINE IZZY a IVALINE IZZY IVALINE IANINE IVALINE IANINE IANINE IANINE a IVALINE INGO společné foto - INGO, IANINE, IVALINE a IZZY Tak zase někdy ahoj :)