English Deutsch
Pozdravy od našich štěňátek (25 x foto)
Pondělí, 17.října 2016 11:49

Cherry a KatkaKaždý týden nám přicházejí další a další veselé zprávy, ať už od majitelů bernských nebo švyckých štěňátek. Je také pravda, že ne každý den je zalitý sluncem. O jeden takový se před čtyřmi dny postaral výtečník Chiquito. On a jeho starší kámoš porcelán Drago usoudili, že jejich nedozírně prostorná zahrada jim je jaksi malá, rozpletli pletivo a vydali se na výlet. Samozřejmě se po nich okamžitě rozjelo pátrání, které bezvýsledně pokračovalo po celou noc. Jejich panička Monika, byla strachy bez sebe a s každou další hodinou se strach měnil v čiré zoufalství. O půl šesté ráno zazvonil telefon a městská policie oznámila, že uprchlíci byli dopadeni ve vesnici vzdálené 7 km od domova.

Monika se na ně nedokázala ani zlobit, hlavně že se kluci našli. I mně spadl kámen ze srdce.
Novinky plné nadšení nám chodí z Německa, o tom jak probíhá výcvik Ivy, která se věnuje mantrailingu (vyhledávání lidí). Škoda, že zde na stránkách není možné umístit videa, která dostávám. Iva má jednoznačně velký talent, již při prvních pokusech najít cizího člověka podle pachu, si počíná s neomylnou jistotou a její chuť a zápal do práce je u dvanáctitýdenního štěňátka obdivuhodný. Její panička a zároveň trenérka Alex to s pejsky umí a Iva jí miluje.
Před týdnem jsem také dostala velmi krásné fotky od Katky a její Cherry, na kterých je zvěčnila profesionální fotografka. Že to oběma spolu moc sluší, není pochyb. O Cherry by se dalo říct, že si žije jako bernská princezna. Má velmi pestrý život, plný různých a zajímavých zkušeností. Jednou z nich je i ta, že s Katkou občas navštíví kosmetický salon, kde se nevěnují jen lidem, ale jedna část je určená také pro pejsky. Panička je tedy na kosmetice a Cherry si užívá masáže nebo příjemné uvolňující škrabkání. Ano, i takové salony jsou. Když je Katka v práci, tak se o Cherry, aby se nenudila, stará její osobní "venčitel", kterého si prý tuze oblíbila.
No a tak bych mohla psát dál a dál. Prostě naše štěňátka mají moc prima páníčky a já jim děkuji za to, s jakou láskou se o ně starají.

Cherry a Katka Cherry a její lesklý kožíšek Cherry krásné....není co dodat výtečník a provinilec Chiquito Chiqouito a Drago (vlevo malý Hugo, který se brzy přidá k lumpárnám) nové fot CHARLESE (bráška Chiquita) CHARLES - krásný pejsek z něj roste další sourozenec Chagall s paničkou Šagísek Iva prozkoumává terén ušatá Iva :) IVA Iva a zase něco nového Iva a Gypsi Gypsi, Hazel a Iva - skvělá trojka :) pozdrav ze Švýcarska od Igorka Igorek v novém domově I když má Igorek velký měkký pelíšek, tak si často lehává do rohu kuchyně kam dopadají sluneční paprsky a vyhřívá se a tady už je zase Ifigenie v Německu Ifigenie při výcviku Ifigenie Ifigenie si na cvičišti vede také moc dobře jejich bráška Izzy, kterého brzy čeká výstavní školička