English Deutsch
MVP České Budějovice 8.10.2016 - VIKI a DOROTKA VÍTĚZKY !
Pondělí, 10.října 2016 06:38

moje holčičky - VIKY a DOROTKAV sobotu 8. října se konala mezinárodní výstava psů v Českých Budějovicích, na kterou bylo přihlášeno 6 švýcarských honičů a z tohoto počtu naše barvy hájili za bernské honiče Dorotka a za švycké Viki, Dante a Hessie. Posuzoval velmi přísný pan rozhodčí Deschuymere Norman z Belgie a o známku VD nouze skutečně nebyla.
Pro nás to však byla výstava s důvodem k velké radosti. Před nedávnem mě popadla jakási výstavní nostalgie na doby, kdy jsem si vystavovala svojí Dorotku (Audrey). Je to již pět let, co byla naposledy v kruhu. Přihlásila jsem jí tedy s Vikuškou. Ve svých devíti letech (!) nastoupila do třídy veteránů. Dorotka se předvedla jako za mlada a pan rozhodčí s úsměvem ve tváři nevěřícně kroutil hlavou nad její kondicí a pohybem. Samozřejmě vím, že ve veteránech se titul CAC nezadává, ale možná ze samého nadšení jej dostala, má ho zapsaný v posudku a má i kartičku :)
Vikuška přes potíže, které jí sužovaly, v kruhu ožila a stala se vítězem plemene.
Bohužel na závěrečné soutěže jsme zůstat nemohla vzhledem ke stavu, v jakém Viki byla.

Cestou na výstavu se u ní z ničeho nic objevily střevní potíže a já musela v druhé polovině cesty stavět každých 20 km. Všechno dobře dopadlo, na zpáteční cestě už byla Viki zase fit.
Děkuji majitelům Danteho a Hessinky za pěknou prezentaci naší stanice a gratuluji k oceněním.
výsledky
Jch HEDVIKA Lady Bardotte (Viki) - V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB
Ich AUDREY Laydy Dorotte (Dorotka) - V1, (CAC), BOV
Ich DANTE Lady Bardotte - V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOS (maj. R. Dudl)
HESSIE Lady Bardotte - VD 1 (maj. L. Divišová)

VIKI VIKI VIKI Dante a Viki o BOB úžasný pohyb mojí Dorotky v devíti letech Dorotka Dorotka o BOB Dorotka stále umí :) Hessie sestřička naší Viki Hessie Viki, Dorotka a Dantík Dante a Terezka