English Deutsch
Moravskoslezská národní výstava Brno 19.9.2015 - velká radost
Neděle, 20.září 2015 07:25

naši Bardoťáci - zleva: DANTE, HEDVIKA (VIKI), NACHIKO, GINETTE, GERONIMOMáme za sebou jeden z nejhezčích výstavních zážitků. Na výstavu přijelo 5 "Bardoťáků" včetně nás. Utvořili jsme rodinnou skupinku a o zábavu bylo postaráno. Před nástupem do kruhu jsme se zklidnili a začali se soustředit na předvedení našich drahoušků. První do kruhu nastoupila bernská kráska Ginette (dcera Kleonky), předvedení se jí moc vydařilo a paní rozhodčí jí udělila známku VN 1 s vynikajícím posudkem. Poté přišla řada na Hachika s Viki  a i oni si odnesli známku VN 1 s pochvalou za hezké předvedení. No a závěr patřil našemu úžasňákovi Dantemu, který v konkurenci opět potvrdil svoje dosavadní výsledky a stal se vítězem plemene BOB.

Na výstavu za námi přijel Geronimo bráška Ginette, aby se podíval jak to chodí, neboť za 20 dní bude mít výstavní premiéru.
Byla to krásná výstava - výstava našich Nadějí.
Majitelům ještě jednou gratuluji a těším se na další shledání ve výstavním kruhu.
Za skvělé předvedení Danteho a Viki děkuji šikovné a milé handlerce Josefínce Soltes.
výsledky
DANTE Lady Bardotte - V1, CAC, CAC ČMKU, Národní vítěz, BOB (maj. Roman Dudl)
GINETTE Lady Bardotte - Velmi nadějná 1 (maj. Eva Dospivová)
HACHIKO Lady Bardotte - Velmi nadějný 1
HEDVIKA Lady Bardotte - Velmi nadějná 1
rozhodčí: paní Olga Dolejšová


Ginette v pohybu Ginette v postoji Hachiko Hachiko Hachiko v pohybu mláďata před kruhem Viki v pohybu Viki s Josefínkou Dante v pohybu Dante a jeho krásný postoj v závěrečných soutěích vítěz Dante Dante a Viki - stejný typ Eva a její Ginette Martina s Geronimem malý tyran Hachiko škrtí Vikušku krásný Geronimo Ginette celá maminka Klea Ginette a Dante měli si co povídat :) Ginette a Dante Geronimo