English Deutsch
CLEOPATRA ČEKÁ ŠTĚŇÁTKA - máme potvrzeno !
Sobota, 06.prosince 2014 08:26

snímek sono - tmavá kulička je plodový obal se zárodkemMusím se přiznat, že jsem si ještě dopředu u žádné z našich holek nebyla tak jistá těhotenstvím, jako u Kleonky. Změny, které dávaly tušit březost, se projevily již v prvním týdnu. Přesto pro klid duše jsme včera jeli na vet. kliniku LIVE v Litoměřicích, kde nám pan doktor Herman ultrazvukem březost potvrdil. Jak říkám, přestože jsem byla o březosti přesvědčená, tak když jsem uviděla na monitoru tmavé kuličky, přepadl mě ten dobře známý pocit štěstí. Naše Klea již přibrala 1 kg, není divu, neboť celý den monitoruje dění v kuchyni. Zdlábne na co přijde, mimo normální krmnou dávku vyžaduje mandarinky a jablíčka. Vzhledem k tomu, že počasí je nevlídné, sluneční

paprsky už jsme neviděli tři týdny, zařadila jsem jí do jídelníčku mořské ryby a žloutky, které obsahují vitamin D. Ten je pro březost fenky nezbytný. 
Přesný počet štěňátek nevím, ale ta která jsem viděla, mají správnou velikost a vyvíjí se tak jak mají. Na štěňátka se nesmírně těším.

další snímek Cleopatra Cleopatra Cleopatra Hercule - tatínek štěňátek Hercule Hercule