English Deutsch
Flint, Šimon a Bert - kluci našeho Banditty
Středa, 05.listopadu 2014 06:51

FLINT (Bamboo Ze Starého sedla)Je to více jak rok, kdy se za námi do Bratislavy přijela podívat Andrea, která bydlí v Rakousku. V té době měla ještě pejska bernského honiče Dustina, jenž se dožil úctyhodného věku 16ti let. Když Dustin odešel za duhový most, věděla že po čase bude její rodina připravená na příchod malého štěněte. Delší dobu sledovala naše stránky a okouzlil jí Banditto, a tak se stalo, že před dvěma týdny malý "bandittovec" Flint (Bamboo) opustil svojí chovatelskou stanici Ze Starého sedla, a odcestoval s Andreou domů. Stále dostávám zprávy plné nadšení a fotek o spokojeném Flintovi.


Banditty syn Šimon (Attis Aurita Kitta) pravidelně píše domu. V létě křížem krážem procestoval Slovensko a z výletů nám poslal fotky, které moc komentářů nepotřebují. Na první pohled je vidět, jak těsný vztah má se svými páníky. Jeho panička říká: "Jedeme podle něj."
No a Bert bráška Flinta zůstává doma v chovatelské stanici Ze Starého sedla. Bertova panička a zároveň chovatelka Monika Márová hned od začátku věděla, že ho nikomu už nedá.

Flint Flint a  jeho kamarád bretaňský ohař Flint Šimon s paničkou Šimon a jeho páník Šimon Šimon Šimon pořád v náručí Šíma Šimonek Šimonek Bert Bert a Monika Bert pořád s plnou papulou