English Deutsch
Klubová výstava KCHŠH 13.6.2014 - DESDEMONA BIS !!!
Neděle, 14.září 2014 06:30

DAMIAN, DESDEMONA, FEDERICO, DANTE a jejich maminka TEREZKANa včerejší klubovou výstavu bylo přihlášeno 35 bernských a 6 švyckých honičů, které velmi profesionálně posoudila paní rozhodčí Stanislava Janická. Pro naší chovatelskou stanici to byl VELKÝ VÝSTAVNÍ DEN ! Stejně jako loni se stal náš Banditto absolutním vítězem této výstavy, tak i letos se fenka Desdemona Lady Bardotte, z našeho švyckého odchovu, stala taktéž absolutní vítězkou - BIS. Dante opět nezaváhal a získal tiul Klubový vítěz a jeho bráška Damian si odnesl titul CAC. Obrovskou radost mi také udělal sedmiměsíční Federico, který se na svůj mladý věk a na svojí výstavní premieru předvedl vynikajícím způsobem.

Odnesl si známku Velmi nadějný 1 s výborným posudkem a pochvalou od paní rozhodčí. Zúčastnila se i jejich maminka, naše Terezka, kterou jsem přihlásila do třídy Čestné, aby svým dětem nekonkurovala. Svojí třídu samozřejmě vyhrála, vypadá stále jako atletka a vzhledem k tomu, že na svět přivedla 26 štěňátek (2012 - 12 štěňat, 2014 - 14 štěňat), tak si naše mamina rekordmanka vysloužila obdiv přihlížejících. Poté naše čtveřice štěňátek nastoupila v soutěži o nejlepší chovatelskou skupinu a bylo z toho první místo. Při pohledu na naší čtveřici úžasňáků v postoji mi na chvilku zvhly oči. Všem majitelům z celého srdce děkuji za fantastickou prezentaci naší chovatelské stanice, a rovněž děkuji za to, jak precizně svoje pejsany na tuto prestižní akci připravili. Posíláme ještě jednou všem velké gratulace.

rozhodčí: paní Stanislava Janická
výsledky: DESDEMONA Lady Bardotte - V1, CAC, Klubový vitěz, BOB, BIS (maj. František Štěpán)
              DANTE Lady Bardotte - V1, CAC, Klubový vítěz (maj. Roman Dudl)
              DAMIAN Lady Bardotte - V1, CAC (maj. Kateřina Brůnová)
              FEDERICO Lady Bardotte - Velmi nadějný 1
              AMARENA des gorges de la Lizerne (TEREZKA) - V1 - vítězka třídy čestné
              1. MÍSTO CHOVATELSKÁ SKUPINA 

Federico čeká na výstavu Federico Federico Damian Damian Dante Dante Damian a Dante o KV Dante a Damian Desdemona Desdemona Terezka Terezka Dante a Desdemona o BOB vítězka Desdemona - BIS radost :) klubová výstava