English Deutsch
Navšívil nás Filípek, nové zprávy od Francesky s Arwen, Felicity, Daga a Fidorky (28 x foto)
Čtvrtek, 04.září 2014 09:32

Terezka a její synek FilípekVčera jsme měli moc milou návštěvu, přijel k nám Filípek se svojí paničkou. Scénář návštěvy byl stejný, jako když nás navštívila jeho sestra Fidorka. Neustále šťastný výraz a dvě hodiny nezdolného dovádění. Naši to opět vzdali a prchli domů. I přesto že je Filípek "los temperamentos", má ho panička vychovaného na jedničku, poslouchá jí na slovo a na vycházkách běžně chodí na volno.
Další prima novinka je, že "naše" švycká holčička Francesca má od soboty novou ušatou kamarádku Arwen, která je dcerou našeho Banditty, z čehož mám nesmírnou radost.


Z Ruska se nám opět přihlásila Felicita a pochlubila se prvním úlovkem, při němž jí asistovaly zkušenější fenky Ajka a Vesta. Igor je z jejího loveckého nadání velmi potěšen. Poslední, úplně čerstvá, dnešní novinka je ta, že Dag (Donatello) již intenzivně trénuje na svojí výstavní premiéru, jež bude na Národní výstavě Brně a na Evropské výstavě psů. Každému je tedy jasné, že moje radost z našich Bardoťáků nebere konce. Majitelům děkuji za zprávy a fotky, které nám posílají, jsem za ně skutečně vděčná.

jediné foto s Cleou - pak zmizela :) Filip Filip a Terezka Filip a mamča zásadně se pohybuji tryskem Terka a Filípek velmi hlasitá konverzace Felipe Lady Bardotte - 7. měsíců Filda Filip krásný kukuč to je celý Filípek Terezka a Filípek seznámení - Arwen s Franceskou ihned velká láska Arwen dcerka našeho Banditty holky spolu Arwen co víc si přát :) Arwen Fidorka a její největší kámo Atillo Fidorka jak jinak než Fíďa :) Felicita a úlovek Felicita Felicita je u Igora šťastná Dag (Donatello)