English Deutsch
NVP Mladá Boleslav 24.8.2013 - Cleopatra BOB a BIG 5. místo !!!
Neděle, 25.srpna 2013 06:48

vítězové - Cleopatra a Banditto ( Bonie a Clyde)Clea i Banditto mi dělají ohromnou radost. Jak je vidět, směle kráčí ve stopách svých nesmírně úspěšných rodičů naší Dorotky (Ich Audrey Lady Dorotte) a tatínka Akima (Ich Acki vom Weinberg - chs Bencilla). Na výstavě oba získali titul Národní vítěz a Clea si přidala dalšího BOBíka s třešničkou na dortu BIG 5. místo VI. skupiny FCI.
Radost nekončila, neboť se zde výborně předvedli štěńátka Terezky, Desdemona a Damian. Oba obdrželi titul CAJC a v závěrečném duelu si Damian vybojoval svého prvního BOBa. Vzhledem k tomu, že Desi dostala

třetí čekatelství CAJC, se stává Český junior šampion !
Banditto může být hrdý na svého krásného synka Punťu (Amir Aurita Kitta), který zde měl svojí výstavní premiéru se známkou Velmi nadějný 1, šikulka se moc hezky předvedl.
Majitelům Damiana, Desinky a Punti ještě jednou srdečně gratuluji - jen tak dál. 

rozhodčí: MVDr Gabriela Ridarčíková (SK)
             závěrečné soutěže - MVDr Vladimír Piskay (SK)
výsledky: Banditto - V1, CAC, CAC ČMKU, Národní vítěz
              Cleopatra - V1, CAC, CAC ČMKU, Národní vítěz, BOB, BIG 5.místo
               Damian - V1, CAJC, BOJ, BOB
               Desdemona - V1, CAJC 
Banditto  Banditto  Cleopatra  běh o BOB - Clea, Hercule, Banditto

Clea , Hercule a Banditto  foto s paní rozhodčí Gabrielou Ridarčíkovou - Banditto, Hercule, Cleopatra a Punťa  děti naší Terezky - Damian a Desdemona  Damian Lady Bardotte

Desdemona Lady Bardotte  běh o BOB - Damian a Desinka  Desi a Damís s paní rozhodčí  krásný běh Punti ( Amir Aurita Kitta - Bandittovo syn)

Hercule des echos de Belledonne - pes kamarádky Nikol - import Francie