English Deutsch
Vánoční pozdravy od našich štěňátek
Pátek, 28.prosince 2012 15:22

Dante u stromečkuKrásné a milé vánoční pzdravy dostáváme od našich štěňátek. Většina dopisů se sobě obsahem velmi podobá. I přes jejich lumpárny, o které není nouze, končí stejnými větami. ,, Je to naše zlatíčko,, nebo ,, je to naše štěstí,,.
Všem našim štěňátkům a jejich rodinám přejeme v Novém roce spoustu štěstí, radosti a úspěchů.
Fotečky, za které moc děkujeme, poslali Dante, Diana, Fido, Darwin, Debi, Dafy a Damian.

Celý článek...
 
Vánoce
Úterý, 25.prosince 2012 19:15

BandittoVánoce měla naše ušatá partička opravdu šťastné a veselé. Stromeček jsme letos raději zvolili jen symbolický, protože jsem nevěřila, že by ten náš tradiční odolal jejich zvědavosti. Je to téměř jako s malými dětmi. Jak už to bývá, všichni si vybrali jednu hračku a o tu se přetahovali zbytek večera. Pískací norek má zatím výdrž.
Jak se sváteční večer líbil našim ušákům, je znát na několika fotkách.

Celý článek...
 
Napsal nám Cartouche a Dag
Sobota, 22.prosince 2012 15:10

Cartouche ve škole - věk 9. měsícůVčera nám napsal Cart (Cartouche) bráška naší Cleonky. Ze zpráv a fotek mám ohromnou radost. Cart je velmi šikovný pejsek a moc hezký ušatý kluk. Již od čtvrtého měsíce pravidelně navštěvuje psí školu. Majitelé na výcvik šli opravdu šikovně. Z počátku chodil na idividuální hodiny, které byly zaměřeny na jeho výchovu a dnes cvičí 2 x týdně s dalšími žáky. Výborně zvládá veškerou poslušnost a dokonce se naučil i plazit! Doma zase dokonale ovládá pověstnou

Celý článek...
 
Předvánoční pozdravy od Daga, Desi a Dantíka
Středa, 19.prosince 2012 11:23

Dag (Donatello)Předvánoční přípravy jsou v plném proudu, ale k naší radosti si štěňátka vždy najdou chvilku a domů napíšou. Tentokrát se nám pochlubil Dag svým novým obojkem jak jinak než v stylové červené barvě, který již nyní dostal k Vánocům. Z ,,vděčnosti,, se pokusil rozkousat ovladač od nového televizoru. Vždyť na koukání je tam jen on - jeho veličenstvo Dag!
Dante s Berťou s předstihem upozorňují svoje páníky, že s přítomností vánočního stromku to nebude tak jednoduché.
A Desi? Tak to je skutečný andílek s ďáblíkem v těle. Není třeba popisovat, za vše hovoří její foto.
Za zprávičky a fotky všem moc děkujeme.

Celý článek...
 
BANDITTO & BENEÁTKA - psí svatba
Neděle, 09.prosince 2012 09:19

Beneátka Lady Dorotte a Banditto Lady BardotteDne 7.12.2012 vstoupil náš Banditto do svého prvního ,,manželství,, s krásnou bernskou holčičkou Beneátkou.
Jestli se z této psí lásky narodí štěňátka, se dozvíme za měsíc.
Více informací najdete v brzké době na stránkách Chs Aurita Kitta.
- další foto klik ,,celý článek,, 

Celý článek...
 
Dorotka, Dante, Damian a Pedro
Neděle, 09.prosince 2012 08:28

Dorotka (Dorothy)Máme tu první sněhové zpravodajství. Podle nových zpráv jsou kluci ze sněhu doslova nadšení. Naprostý opak je Dorotka, která i přesto, že má teplý svetřík, dává paničce svým nešťastným pohledem najevo, jak nepříjemné je to bílé křupavé, co štípe do tlapek. Dovedu si to představit, protože Terezka zimu také raději pozoruje za oknem s ostatními.
Dante s Berťou, jak píše jejich panička, jsou prý vážně dárečci, jejich nová, vypečená zábava je dovádět přímo pod nohama, právě když se z trouby vytahuje horký plech s cukrovím.

Celý článek...
 
Pozdrav od Diega
Čtvrtek, 06.prosince 2012 09:55

DiegoTentokrát domů napsal Diego a zároveň poslal i několik hezkých fotek. Stejně jako ostatní štěňátka si užívá šťastného psího dětství. Doma to bylo nejhodnější štěně, ale jak jsem se dozvěděla i Diego vystrkuje růžky, což se mu dá vyčíst z jeho lišáckého pohledu. Jestli to nebude tím, že všichni páníčci jsou až příliš hodní a vždy podlehnou jejich kouzelnému pohledu.

Celý článek...
 
Píše nám Desi a Dantík
Pondělí, 03.prosince 2012 10:25

Desi a její oblíbená ,,hračka,,To se nám ti caparti pěkně vybarvují. Při prohlížení fotek od Desi by si člověk řekl, takový malý brouček Nevinný. Zdání klame. Malá dračice má zoubky jako pilky, drápky jako kočka a za svojí kořist si vybrala roztomilou Evelínku, která jí jako správně živé dítko, také nenechá na pokoji. Po tomto víkendovém řádění Evelin nešla raději do školky, prý vypadala jako, když spadne do skartovačky.
To Dantík svoje páníky neohlodáva, za to je úspěšně přesvědčuje  o rozvíjejícím se zahradnickém talentu. Čemu se,

Celý článek...
 
Pedro, Desi, Dag a Darwin posílají pozdravy
Úterý, 27.listopadu 2012 09:54

Dorian alias PedroZ krásných dopisů od našich štěńátek je cítit, jakoby nevlídný podzim pro jejich pánečky ani neexistoval. Sluníčka rezatá jim dělají jen samou radost.
Dag (Donatello) a jeho kamarád Bernie si oblíbili podzimní práce na zahradě a snadšením zjistili, že je po pánečkovi stále co ,,vylepšovat,,.
Desi ač byla u nás o něco déle, se po příjezdu okamžitě zabydlela. Z fotek je znát, že se stala dalším mimčem v rodině.
Hezké fotky poslal také Pedro, které jasně vystihují, kudy se bude ubírat jeho kariéra.
Z Ukrajiny jsem od Žanny, která je velmi šťastná, že se dočkala svého vytouženého Darwina, dostala jak už to někdy

Celý článek...
 
Loučení s Desi
Neděle, 25.listopadu 2012 07:52

maminka Terezka se svojí DesinkouVčera v ranních hodinách si po delším čekání přijeli pro malou Desi její noví páníci. Terezka odjezd svého posledního štěńátka nijak zvlášť neprožívala, ale Clea byla trošku smutná a zmatená. Hlavně když jsem uklidila ohrádku, stále se vracela na místo, kde stála. Do večera jí smutnění přešlo a dnes vše zase jako bylo dříve.
Foto před odjezdem Desi - klik ,,celý článek,,.

Celý článek...
 
Dante a Berťa
Úterý, 20.listopadu 2012 10:08

Dante začíná s úpravou zahrady za dozoru BertíkaK mé radosti stále dostávám milé zprávy, jak se Bertík a Dante stávají čím dál tím větší kámoši. Jakmile se kluci dostanou na zahradu, řádí jako draci. Dante už začal přemýšlet, jestli by nebylo dobré, začít s nějakou tou zahradní úpravou.
Berťa je velký dobrák a chytrý pejsek, když se oba vrátí domů, umí rozdivočelého ještěra usměrnit. Malý Dante ,,má za ušima,, a svého staršího parťáka raději poslechne. Přece si ho nerozhází, když na lumpárny jsou vždy lepší dva.

Celý článek...
 
Gratulace Britovi + pozdravy od našich švycátek
Pondělí, 19.listopadu 2012 07:33

DEBIMoc příjemná zpráva nám přišla z Plzně, kde žije náš berňáček Brit (Bingo). Dne 20.10.2012 se svým pánem úspěšně složil BZH ve III. ceně. Takže Brit už je ,,Velký lovec,, a my Britovi a jeho báječné rodině ještě jednou posíláme obrovskou gratulaci!
Včera jsem dostala nové fotky Debinky. Je velmi podobná svojí mamince Terezce, bude to nohatá fešanda. Je to prý malá ještěrka, která pro samé dovádění nemá čas na jídlo, to raději samou láskou okusuje svoje páníky.
Pozdrav poslal i Dorian alias Pedro, který od prvního dne dělá neustálou společnost svému pánovi.

Celý článek...
 
VŠECHNA NAŠE ŠTĚŇÁTKA MAJÍ SVÉ NOVÉ DOMOVY
Středa, 14.listopadu 2012 08:04

Dante odjíždí za BertíkemVše tak neskutečně rychle uteklo a naše štěňátka nás opouštěla jedno za druhým. Rozjela se nám do všech koutů naší republiky a není kraje, kde by jste je nenašli. Tím se také splnilo moje přání, aby štěńátka zůstala u nás v Čechách. Jedinou výjímkou je však Darwin, který se vydal na cestu dlouhou 1800km na Ukrajinu do oblasti Kyjeva. V neděli odjela Dafynka a Dantík. Bráška naší Dorotky Bertík a jeho báječná rodina se tak dočkali, jak dnes už říkají svého malého ,,ještěra,,.  V pondělí se na západní Čechy vydal Dorian. Jeho rodina nedávno prožívala smutné období, neboť přišla nešťastnou náhodou o švyckého pejska Pedra. Malý Dorian dostal také jméno Pedro a své páníky si ihned získal.

Celý článek...
 
Štěňátka - 8. týden
Neděle, 04.listopadu 2012 22:01

DORIAN -  je nezadaný, na svojí rodinu čekáŠtěňátka nám postupně odcházejí do nových domovů. V pátek se na cestu do západních Čech vydala Deborah a v sobotu nám zcela na opačný kout republiky odcestoval Donatello. Cestu prý oba prospali a doma se ihned spokojeně zabydleli, to jasně dokazují fotečky z nových domovů, za něž pánečkům děkujeme.
O nadcházející neděli nám odjedou Daphne a Dante. Na Dantíka už čeká jeho nový ušatý kamarád Bertík (Albert Lady Dorotte) shodou okolností bráška naší Dorotky.
Na svojí novou rodinu ještě čekají dva krásní kluci DORIAN a DIEGO.
více fotek klik ,, celý článek,,

Celý článek...
 
MVP Praha 4.11.2012 - velká radost
Neděle, 04.listopadu 2012 20:51

vítěz - náš BandittoVčera a dnes se konala Mezinárodní výstava psů v Praze. Banditu a Cleu jsem měla přihlášené na oba dva dny. Včera jsme se bohužel zúčastnit nemohli, ale dnes jsme se na Prahu rozjeli. Bandita mi udělal obrovskou radost, získal titul CACIB. Náš chlapeček neomylně kráčí ve stopách svých nebývale úspěšných rodičů - naší Dorotky a Akima (Audrey Lady Dorotte + Acki vom Weinberg z Cs Bencilla). Tímto také splnil ve svých 19 měsících poslední podmínku NEOMEZENÉ CHOVNOSTI, která bude platit od 1.1.2013.
A naše Clea, tak ta je vážně vtipná. Vždy do své sestavy zařadí nějaký neočekávaný prvek.

Celý článek...
 
UPOZORNĚNÍ
Neděle, 04.listopadu 2012 19:57

Problém s dostupností emailové schránky jž vyřešen. Platí tedy oba emaily.

Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript  

 
Pozdravy z nových domovů od Dorothy, Dolores, Damiana a Dianky.
Pátek, 02.listopadu 2012 07:38

Lola (Dolores) se svojí TerezkouDenně dostávám samé potěšující zprávy, jak si ,,naše,, štěňátka bez smutnění zvykají v nových domovech. Klárce a Dorothy stačil pouhý den na to, aby se od sebe nehnuly ani na krok a i když má každá svůj pelíšek, tak si Klárka nastěhovala Dorotku stejně k sobě. Bastienovi to trvalo trošku déle, ale nakonec zjistil, že ve dvou se to lépe táhne a s Damianem dovádí jako by byl sám štěně. Dianka odjela včera navečer, po příjezdu vše prošmejdila a nakonec spokojeně usnula.
Takže děcka, moc nezlobte páníky a pište domů!
Nové domovy ještě hledají DORIAN, DIEGO a DESDEMONA! 

Celý článek...
 
Štěňátka - 7. týden - první loučení
Úterý, 30.října 2012 10:19

Bastien, Káťa a jejich nový kamarád DamianPřišel první den loučení s našimi štěňátky. Brzy ráno se vydali na cestu do svých nových domovů Damian, Dolores a Dorothy. Pro Damiana si přijela Katka, která si před rokem od nás odvezla svého prvního ušounka Bastíka. Dorothy se vydala na delší cestu do chovatelské stanice Z lošovské hvězdárny, kde bude dovádět také s bernskou holčičkou Klárkou (Claire Lady Dorotte). Sluníčko Dolores rozsvítí nevlídné podzimní dny moc milé rodině, která na svojí holčičku trpělivě čekala delší dobu.
Koncem týdne balíme další batůžky Dianě, Deborah a Donatellovi.

Celý článek...
 
Štěňátka - 6. týden
Pondělí, 22.října 2012 09:15

v ohrádce se nám už moc nelíbí...S našimi štěňátky čas neuvěřitelně rychle utíká. Zítra jim bude 6. týdnů a to je doba, kdy je čeká první očkování a čipování. Přepravit naší dvanáctku do ordinace by bylo velmi náročné, ale náš pan doktor je tak laskavý, že přijede k nám domů.
Včera jsme měli moc milou návštěvu, přijela kamarádka Barbora podívat se na naše mimča. Při té příležitosti pořídila nové fotky capartů, což jí nesmírně baví. Jakmile budou fotky zpracovány, přidám odkaz na album. Prozatím si můžete prohlédnout několik našich, na kterých je znát, jak se švycátkům hezky protahují ouška. V uplynulém týdnu si svojí novou rodinu našla Dianka a Donatello.

Celý článek...
 
Štěňátka - 5. týden - dny otevřených dveří
Úterý, 16.října 2012 11:52

DAMIAN_5_2Trochu jsem se opozdila s focením našich švycátek, což má na svědomí prima návštěvní víkend. Štěńátka i zbytek naší ušaté partičky si opravdu přišel na své - mazlení, pamlsky, dovádění se sourozenci... Káťa s Bastienem se nemůžou dočkat, tak si přijeli pomazlit svého Damiana. V sobotu si svojí skvělou rodinu vybral Dante, který již jako třetí v pořadí bude dělat společnost bernskému ušounkovi. Stejně tomu tak je i u Dorothy, která rozveselí bernskou holčičku Klárku. Do rodného hnízda se přijela podívat i kouzelná Chilli - sestřička naší Cleonky.
Přinášíme spoustu fotek našich štěňátek i těch návštěvních.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 Další > Konec >>

Strana 1 z 4